Дітяче-кафе в Ірпені -  «Yummy Cafe» Дітяче-кафе в Ірпені - «Yummy Cafe»

Дитяче кафе в Ірпені - «Yummy Cafe»

Post by: 04 декабря, 2016
Оцените материал
(1 Голосовать)

СОЛОДКИЙ СВІТ ДЛЯ МАЛЕЧІ В ІРПЕНІ
Населення Ірпеня зростає. В останній час у місті спостерігаємо справжній бебі-бум. Тому доволі популярними стають розважальні заклади для малечі. Одним з таких стало дитяче кафе із смаколиками – «Yummy Cafe», що розташоване у цокольному поверсі будинку по вул. Університетська, 2/1, що навпроти парку «Центральний». Тут затишно і малечі, і дорослим.


Акцент у закладі зроблено на смачних десертах, які так полюбляють дітки, та на каві, що нині у фаворі серед дорослих. Тут можна перепочити під час прогулянки, погратися або відзначити дитяче свято. Популярними є проведення днів народження. Вам запропонують святкове меню та розважальну програму.

 

yummi2


Особливістю кафе є зручність інтер`єру і для дітей, і для дорослих. Нині популярності набуває ідея Монтессорі, згідно з якою, у дитини має бути свій простір із маленькими меблями. У цьому дитячому кафе ідея зручності стосується і малечі, і дорослих. У залі розташовані великі стільці та столи, за якими, наприклад, мама із дитиною на руках може зручно розміститися разом. У інтер`єрі переважають прогресивні нині «еко»-деталі, наприклад, дерево. Суміщаються білі, зелені та сірі кольори, що налаштовує на позитивний лад. Є ігрова зона, де можна помалювати, побавитися іграшками.

yummi3


Найближчим часом плануються щотижневі перегляди мультфільмів, дегустація солодощів, майстер-класи. Найближчий – до дня Св. Миколая із розфарбовування пряників.
Що ж до дитячого меню, до вашої уваги різноманітні натуральні десерти: капкейки, мафіни, торти, чізкейки, мафіни. Натуральний шоколад та льодяники. Вартістю, в середньому, 20 грн. Серед напоїв – чай, молочні коктейлі, шоколадний напій та соки. Для дорослих тут кава та чай в асортименті, безалкогольний коктейль. Кава доволі смачна – німецька натуральна арабіка. Ціни – демократичні. Кава - від 11 грн. Для дорослих тут паніні (від 16 грн.), гамбургеги (від 24 грн.)
У робочі дні заздалегідь можна замовити бізнес ланч вартістю 40 грн.

yummi4
Скоро тут з`явиться дитяча піца!
Серед плюсів: тут можна приємно провести час і дорослим, і малим. Натуральне і смачне меню.
Серед мінусів: непомітність. Проте, найближчим часом мають встановити вказівні орієнтири.

yummi5

[googleMaps align="none" addr="вул. Університетська, 2/, Ірпінь" label="Дітяче кафе в Ірпені - «Yummy Cafe»" width=100% height=400]
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

  • Город: Ирпень
  • Сервис: Wi-Fi, Парковка, Резерв, Корпоративы, Пицца
  • Интерьер: 4
  • Обслуживание: 5
  • Кухня: 4
  • Вид: Кофейня, Другое
Прочитано 6712 раз