Menu

Безкоштовна Програма правової допомоги

безкоштовна правова допомога безкоштовна правова допомога

«Нові обличчя» і правозахисна група «Адвокат» розробили для мешканців Київщини безкоштовну Програму правової допомоги. Головна ідея проекту – боротьба з корупцією та бюрократією на всіх рівнях. До правового захисту може приєднатися кожен мешканець Київщини. 

Щоб стати учасником Програми і бути під постійним юридичним захистом, потрібно звернутися в офіс осередку «Нових облич» у своєму населеному пункті або в мобільні пункти правової допомоги, які почали діяти в містах та селах Київщини. Вам запропонують заповнити просту анкету й видадуть пластикову картку учасника Програми. У разі потреби ви просто телефонуєте на номер гарячої лінії правової допомоги, що вказаний на картці. За 10 хвилин фахівець перетелефонує вам. Він безкоштовно надасть консультацію та підготує необхідні юридичні документи.

Загалом Програма правової допомоги містить чотири розділи: «Пенсіонер», «Допомога учасникам АТО», «Освіта» і «Родина». Її учасники мають змогу дістати безкоштовні консультації з питань нарахування пенсій і протидії здирництву в навчальних закладах, щодо захисту прав учасників АТО або ж виникнення можливих проблем у кредитних договорах тощо. Юристи наголошують, що працюватимуть з усіма зверненнями, які надходитимуть від мешканців Київщини.

Джерело: http://regionews.ua/news/143850

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины