Menu

В Ірпені запускають курси BRAND VIDEO - секрети по створенню відео для просунення ваши товарів, послуг, або власного бренду.

В Ірпені запускають курси BRAND VIDEO - секрети по створенню відео для просунення ваши товарів, послуг, або власного бренду.

Громадській діяч та журналіст Маріель Славська анонсувала створення курсі в Ірпені, де навчать створювати відео для бізнесу. Детальніше у пості.

РОЗКРИВАЮ СЕКРЕТИ

На курсі BRAND VIDEO я планую розкрити секрети по створенню відео для просунення ваши товарів, послуг, або власного бренду.

Якщо вам потрібні яскраві ролики для Instagram, FaceBook або YouTube - ви по адресі! Тепер ви зможете їх створит самостійно - від ідеї до готового матеріалу.

Для КОГО цей курс? 
підприємці, працівники сфер послуг (особливо б'юті сфера), коучі, тренери, маркетологи, відеоблогери.

НАД ЧИМ ПО ФАКТУ БУДЕМО ПРАЦЮВАТИ?

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png?_nc_eui2=AeEoo2NpbmUSNBYBiVMI14KdF9ejQ0FCCJyI1ESzEwgatn8sWMEYYWGlKQ0AZNr_R3ZnpHu5XtCbQ9byeTSl34wlpXy-Cla1GuL7-4FXN2VwkA");">✔️ Розробка відеомаркетинг-плану, який буде найкраще просувати ваш особистий бренд, або ваш бізнес. Ви складете індивідуальний план просунення через відео на найближчі 3 місяці навчання. По їх закінченню ви прийдете до чіткого результату - конвертування відео в клієнтів.
Створення якісного відео: ви самостійно напишете продаючий сценарій, по якому знімете відео і змонтуєте його.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png?_nc_eui2=AeEoo2NpbmUSNBYBiVMI14KdF9ejQ0FCCJyI1ESzEwgatn8sWMEYYWGlKQ0AZNr_R3ZnpHu5XtCbQ9byeTSl34wlpXy-Cla1GuL7-4FXN2VwkA");">✔️ Робота в кадрі: пропрацювання іміджу обличчя каналу, вільна робота на камеру (без зажимів), корекція дикції

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png?_nc_eui2=AeEoo2NpbmUSNBYBiVMI14KdF9ejQ0FCCJyI1ESzEwgatn8sWMEYYWGlKQ0AZNr_R3ZnpHu5XtCbQ9byeTSl34wlpXy-Cla1GuL7-4FXN2VwkA");">✔️Конкретні дії, які призводять до конкретних результатів. Планування та інструменти в теорії без дій - це просто гарні слова. Результати з'являються тільки там, де їх кують. Тому більша частина навчання - ПРАКТИКА!

Графік 2 рази на тиждень по 2 години.
Вівторок або четвер 19:00-21:00
Субота 11:00-13:00

Місце: зупинка "Парк Дубки", вул. Українська

Для участі в курсі необхідно мати камеру (дзеркальний фотоапарат, або телефон з гарною якістю зйомки) та ноутбук для монтажу. Вимоги до вашого ноут-буку: мінімум двоядровий процесор з підтримкою 64 бітної iwindows7, 4 гігабайта оперативної пам’яті, 20 гігабайт вільного місця на диску.

Тривалість курсу 2 місяці (16 занять, 32 години)

Викладач: Маріель Славська: режисер, телеведуча, журналіст. Досвід роботи на ТБ більше 10-ти років. Працювала у якості режисера на проекті Kinder Music King із такими зірками YouTube, як: Паша Мікус, Саша Спілберг, Марія Вей. Працювала в ролі режисера на таких проектах: “Сердца трех” (СТБ), “Говорить Україна” , “Фермер шукає дружину” (СТБ), “Суперзірка” (1+1) та інші. На данний момент я є автором та ведучою ТБ проекту “Власний погляд”.

Дмитро Сенишин: Власник продакшн студії, досвід роботи більше 10-ти років. Працював у якості режисера монтажу на 1+1. Автор сотень відеоробіт для іноземних компаній.

Телефон для уточнення деталей: 097 332 26 16

Реєстрація на участь обов'язкова: https://docs.google.com/…/1iLfuTXZdozj3rETj_XeiQk7xYpt…/edit

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины