Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Воскресенье, 17 июня 2018 18:13

Криничка – візитна картка міста. Підтримаємо проект!

Автор Мирослава Свистович
Криничка – візитна картка міста. Підтримаємо проект! Криничка – візитна картка міста. Підтримаємо проект!

Друзі, Андрей Полищук і його однодумці подали на конкурс два проекти в двох різних категоріях, щодо облаштування ландшафтно- природного заповідника "Криничка".

Згідно обгрунтування науковців для того щоб зберегти унікальний природний куточок і цілющі властивості води, потрібно було зробити природний заказник на території не менше 50 га.

Втім, загребущі депутати-забудовники свого часу залишили лише 2 га. Все інше забудоване багатоповерхівками. "Криничка"-це унікальна екосистема яка може вмерти через людську ненажерливість і нехлюйство.

Нам відомо, що головний забудовник даної території Оверко уже збирався, очевидно, в рахунок пайової участі, впорядкувати цю територію, як завжди, без проектів і погоджень, Як завжди поїздити грейдерами по кореневій системі, після чого дерева починають вмирати, знищити унікальне різнотрав"я, замінивши його штучною травою, поробити там доріжки з плитки і тп., що неминуче призведе до остаточного нищення унікальної екосистеми і може призвести до погіршення якості води, або і повного її зникнення.

Крыничка Ирпень

Андрій Поліщук підготував альтернативний проект спрямований на те щоб впорядкувати криничку і прилеглу територію згідно діючих норм і правил для подібних природних об"єктів, для того щоб максимально зберегти..

Нажаль, треба констатувати, що голосування відбувається досить мляво і ми програємо ... програємо останній острівок назайманої, не штучної природи. Бо вперед вириваються проекти за які голосують більш організовано, наприклад батьки шкіл.

Так, у наших школах багато проблем, які потрібно вирішувати. Але міська влада, вкравши мільйонні ресурси у громади, спрямовує їх не на розвиток шкіл, а на ті проекти . які є більш вигідними для власних кишень. а потреби шкіл та садочків намагаються вирішити за рахунок громадського бюджету, спекулюючи тим, що інтереси дітей понад усе..

Крыничка Ирпень

Але ... проект по збереженню Кринички - це в першу чергу для наших дітей,.. старе фойє школи не ремонтоване 48 років може побути іще старим і, поки люди в місті не "проснуться" і не виберуть владу, яка вміє розставляти пріоритети, а унікальний природно-ландшафтний заповідник може зникнути, якщо ми його не захистимо!

Будь ласка, перейдіть за посиланням і проголосуйте за проект, адже це все, що від вас вимагається ПОСИЛАННЯ НА ГОЛОСУВАННЯ!

Прочитано 2092 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины