Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Увага! В Ірпені вжито заходів щодо сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення у період обмеження постачання газу

Увага! В Ірпені вжито заходів щодо сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення у період обмеження постачання газу

3.03.2018 року у структурних підрозділах Ірпінської міської ради та її виконавчого комітету (окрім диспетчерських служб комунальних підприємств та працівників КП «Муніципальна варта») оголошено не робочий день з подальшим відпрацюванням відповідно до окремого розпорядження. Також 5.03.2018 року відповідно до розпорядження Ірпінського міського голови від 2 березня 2018 року №45 «Щодо сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення у період обмеження постачання природного газу» та з метою скорочення споживання природного газу оголошено скорочений робочий день (з 8:00 до 12:00), забезпечивши подачу теплоносіїв до об’єктів на технологічному мінімумі.

З метою сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення у період обмеження постачання природного газу буде скорочено споживання природного газу промисловістю, бюджетною сферою, теплогенеруючими та теплопостачальними підприємствами до мінімуму, при цьому не обмежуючи теплоносій для населення.

Відповідно до вищезазначеного розпорядження міського голови, до 7.03.2018 року (включно, або до окремого розпорядження) призупинено навчальний процес у всіх навчальних та дошкільних закладах м. Ірпінь та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, забезпечуючи подачу теплоносіїв до об’єктів на технологічному мінімумі, відмінено всі масові заходи у навчальних закладах до 12.03.2018 року.

Нагадаємо, що у випадку надзвичайних ситуацій варто терміново повідомляти чергового по місту, КП «Муніципальна варта», тел. 0459760400, моб. 0730700557.

Дополнительная информация


Комментарии   

0 #1 Галя 05.03.2018 02:22
Начебто вже все добре. Не буде вихідних
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины