Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 13 ноября 2017 16:45

Залишилось всього 4 дні, на підписання важливої петиції, щодо відновлення екологічного стану місцевого кар’єру

Автор

В Ірпені є Громада, яка постійно бореться за екологічний стан у місті.

Тому Журналістська Варта підтримує їх ініціативу та просить читачів сайту Портал Ірпеня, перейти по активної закладке та підписати здорові пропозиції активної Громади.

На превелике щастя, в нашому місті, в районі СМУ, є чудові озера (кар'єри). Одне з цих озер є досить унікальним. Ця унікальність полягає в тому, що у нього незвичайно, немов кришталь, чиста вода. На всю Україну подібних озер не так і багато. Наприклад, озера в Чернігівській, Хмельницькій, Донецькій області й, наприклад, неподалік в Горенці. Але жодне з цих природних надбань нашої батьківщини не перебуває у такому КРИТИЧНОМУ екологічному стані як наш кар'єр. Гори сміття, будівельного та побутового, уздовж доріг та на березі. Місцями це навіть не гори сміття, а просто смітники! Поверхня озера так само несе на собі все це сміття, воно вмирає, заростає водоростями. Часом, навіть вантажівки з будівельним сміттям, можуть без побоювання привезти та висипати його у берега, а буває і в саму воду, з обриву. Якщо ми з вами не бачимо в цьому жахливого - на жаль, нас не врятувати. Жахливим є подібне ставлення, до подібних, не чисельних для Приірпіння, водних ресурсів. До яких, влітку, ми з вами приходимо рятуючись від спеки. З кожним роком ми втрачаємо шанс відновити це унікальне місце, в його оригінальному вигляді. З роками згубний процес екологічного занепаду озера стає більш серйозним і має шанс стати незворотним, якщо не вжити заходів зараз. 

 

1. Вжити ряд заходів, щодо планування та виконання роботи по прибиранню прилеглої до кар'єру території, очищенню від сміття та інших факторів, що провокують погіршення екологічного стану, на поверхні води та береговій зоні з подальшим його вивезенням в належні спеціалізовані місця.
2. Вжити рад заходів, щодо посилення покарання за забруднення кар'єру та прилеглої території.
3. Вжити ряд заходів, щодо планування та удосконалення інфраструктури кар'єру (встановлення сміттєвих баків з їх подальшим очищенням шляхом вивезення сміття в належні спеціалізовані місця).
4. Вдосконалити систему виявлення забруднення кар'єру та прилеглої території (напр. вивезення будівельного сміття). Можливо, шляхом залучення громадськості з встановленням системи винагород за виявлення порушників.
Підписати петицію

SMUOz

Прочитано 946 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины