Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Активісти Ірпеня пропонують ознайомитися з Генеральним планом міста Ірпінь. Шаблон запиту

Активісти Ірпеня пропонують ознайомитися з Генеральним планом міста Ірпінь. Шаблон запиту

Всім, хто бажає ознайомитися з оригіналом Генерального плану міста, планами його оновлення та іншими відомостями щодо планування розвитку будь-якої території міста Ірпінь:

1) повідомляю, що відповідно до ч.11 ст. 17 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності":

Матеріали генерального плану населеного пункту не можуть містити інформацію з обмеженим доступом та бути обмеженими в доступі. Загальна доступність матеріалів генерального плану населеного пункту забезпечується відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" шляхом надання їх за запитом на інформацію, оприлюднення на веб-сайті органу місцевого самоврядування, у тому числі у формі відкритих даних, на єдиному державному веб-порталі відкритих даних, у місцевих періодичних друкованих засобах масової інформації, у загальнодоступному місці у приміщенні органу місцевого самоврядування. 

2) додаю шаблон запиту, яким ви можете скористатися та сформулювати свої питання. запит подавати в ІМР у Загальний відділ на другому поверсі - в 2-х примірниках. на вашому примірнику поставлять номер і дату запиту.

До Сапона Михайла Михайловича треба йти у приймальний день. строк надання відповіді на запит - протягом п'яти робочих днів.

запит ШАБЛОН по генплану

Последнее изменениеЧетверг, 09 ноября 2017 22:45

Дополнительная информация


Комментарии   

+2 #1 Синергия 2 10.11.2017 02:07
Никто и ничего вам не даст. Денисенко и Карплюк приказали не предоставлять публичную информацию активистам Ирпеня. Их жаба задавит открыть карты жителям города. Они скорее удавятся или повесятся но не поделятся никакой информацией.
Цитировать
+1 #2 Честный грузин 10.11.2017 23:25
Прокурор Киевской области просто негодяй и мошенник. Не так давно появилось уголовное дело по поводу незаконного отчуждения участка 15 Га в лесной зоне Ирпеня. Государственный регистратор Ростислав Горужан перерегистрировал 15 гектаров в Госреестре имущественных прав, как коммунальную собственность Ирпеня на основании заявки № 15087196, поступившей от уполномоченного лица – Владимира Андреевича Карплюка. Позже прокурор лично обещал Громаде , что участок площадью 15 га в Ирпене вернется на баланс ГП “Киевское лесное хозяйство”. Т.е., лес опять будет застрахован от уничтожения и незаконной высотной застройки.Но на самом деле прокурор получил взятку от Карплюка и похерил это дело. Да и участок до сих пор незаконно пребывает в собственности города Ирпеня. И его хотят застроить под видом раздачи участков для Атошников. . Даем вам срок месяц чтобы вернуть участок в лесное хозяйство, а иначе проведем акции ГПУ
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины