Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 29 сентября 2017 16:15

30 вересня - день усиновлення - свято врятованих життів

Автор Алла Терещенко

В Приірпінні створено та функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу та 3 прийомні сім’ї, більшість дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування виховуються в сім’ях.

Всього в м.Ірпені та селищах проживає 250 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В міру етичних міркувань ми не можемо розповісти про родини усиновлювачів, але впевнені що діти мають щасливе дитинство та світле майбутнє.

 

В м.Ірпінь проживає 75 усиновлених дітей. У 2017 році було усиновлено 7 дітей. Якщо ви маете бажання прийняти дитину у свою сім'ю, чекаємо на Вас за адресою: м.Ірпінь, вул. Авіаконструктора Антонова, 4-А, теп.(04597)63-0-62, 63-2-05.

В переддень свята хочеться побажати батькам і діткам перш за все міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові.

Malyshu ispolnilos 2 mesyatsa

 

 

 

Дополнительная информация

Прочитано 1283 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины