Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 01 августа 2017 10:28

02.08.17 року відбудеться засідання суду, щодо витребування земельних ділянок п/т Зоркий 3,67 Га з незаконного володіння

Автор

Апеляція по п/т Зоркий відбудеться 02.08.2017 в 12:50, в Київському апеляційному господарському суді при головуючому судді Іоннікова І.А., та суддів Тищенко О.В., Тарасенко К.В., про визнання незаконними та скасування рішень, визнання недійсним договору суперфіцію, витребування земельних ділянок з незаконного володіння.

Апеляція відбудеться завдяки наполегливості Громади та проведеної 03.07.17 мітингу під стінами ГПУ «Останній день апеляції», де генеральний прокурор України Ю.Луценко, особисто погодив дії у господарському суді, обласної прокуратури та взяв на контроль судову справу щодо повернення державі земельної ділянки лісового фонду, дитячого табору «Зоркий», площею 3,67 Га.

ApelSud

 

Нагадаємо, що Генеральний прокурор Юрій Луценко швидко відреагував на спробу зліти судову справу: Генпрокурор Юрій Луценко, швидко відреагував на мирну акцію Громади Ірпеня та намагання замів прокуратури, вирішити цю справу через корупційну складову, а саме лист № 05/1-7259вих-17 від 10.05.2017 року., прокурора заступником Генерального прокурора України Стрижевською А.А, яким відкликала повноваження прокуратури Київської області та надала вказівку щодо відмови від позову.

Історію по даній земельній ділянці п/т Зоркий можна ознайомитись за цим посиланням: Що пітримає ГПУ в Ірпені, забудову 3,67 Га чи рекреаційну зону - дітячий табір?
Громада міста Ірпеня продовжує контролювати і приймати всі законні методи для відновлення Конституційного ладу і повернення національних багатств України у власність Українського народу.

Прочитано 1197 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины