Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Громада розширює межі свого впливу на владу

Громада розширює межі свого впливу на владу

Як відомо 1 червня Ірпінська міська рада розглянула на сесії питання, про розгляд та врахування рішень місцевих громадських слухань від 25 березня 2017 р. щодо неприпустимості забудови багатоповерхівками території колишнього табору «Дружба» та бажаного напрямку розвитку прилеглого району, як садибної забудови, за що проголосувало 100 їх учасників ї. 

Рішення міської ради звучить буквально наступним чином: врахувати рішення, які були прийняті на громадських слуханнях 25 березня 2017 р при подальшому прийнятті рішень, щодо розвитку території. 

19389456 1375933859151726 1764595387 n

Можна по різному оцінювати зазначене рішення, ми розуміємо, що воно може нічого не означати для влади, яка ніколи не дотримувалася ніяких обіцянок і більш за все, є одним із аргументів у внутрішній боротьбі забудовників, в якій міський голова виступає однією із сторін. Але з точки зору теорії конфліктології – це є однозначна перемога громади. Громада отримала абсолютно переможне для неї на цьому етапі рішення міської ради, яке відкриває переспективи для подальшого відстовання мешканцями району своїх законних прав та інтересів. Вперше громаді вдалося примусити владу виконати вимоги чинного законодавства щодо обов’язковості розгляду на сесії міської ради питань ініційованих в один із способів громадської демократії. Громада розширила межі свого впливу на владу – створено прецедент , який за умови частого його повторення, має шанс перетворитися на одну з традицій місцевого самоврядування, а народ отримає дієвий механізм впливу на прийняття владних рішень та врахування його думки при здійсненні владних повноважень депутатами та міським головою. Нагадаємо, що до цього часу кілька десятків місцевих ініціатив, які згідно Закону «Про місцеве самоврядування», повинні бути розглянутими депутатами на сесіях – просто ігнорувалися.


Комментарии   

+1 #1 Он вам не Вован 20.06.2017 22:51
Никогда не поверю что такая годилла как Карп пошел за Громаду города. Это неправда. Просто ему выгодно через общественность надавить на Линевича и показать кто в доме Папа.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины