Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

«ЦСКА» запрошує всіх бажаючіх прийняти участь у відкритому дитячому турнірі в Ірпені

«ЦСКА» запрошує всіх бажаючіх прийняти участь у відкритому дитячому турнірі в Ірпені

Навряд чи у світі є людина, яка не знає, що таке футбол.

В цю гру грають на дитячих майданчиках, а професійні матчі ніколи не проходять на порожніх стадіонах — футболом «хворіють» мільйони людей.

Слід сказати, що і в нашому Ірпені, футбол був і залишається одним з найпопулярніших видів спорту, яким хочуть займатися все більше і більше дітей.

Тому, в червні 2015 року, була створена «Дитяча футбольна академія» — «ЦСКА», яка ставить своєю метою готувати резерв для футбольних команд України та розширювати зв'язки з футбольними клубами та організаціями як в Україні, так і в країнах близького зарубіжжя, з метою практичного обміну досвідом. Ось ці і багато інші плани, що лежать в основі досить молодою і перспективною дитячої футбольної академії, розташованої в місті Ірпені.

Зазначимо, що за такий короткий термін існування дитячої академії, наші юні спортсмени встигли добре зарекомендувати себе під час різних футбольних турнірів. Так, на початку лютого, під час відкритого чемпіонату з міні-футболу в місті Славутич, Київської області, команда ДФА -«ЦСКА» — 2008-09 — посіла 5 місце серед 16 команд, які брали участь у турнірі.

Дополнительная информация


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины