Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Вийшов ювілейний випуск газети «Інформаційний портал» №10

Вийшов ювілейний випуск газети «Інформаційний портал» №10 Вийшов ювілейний випуск газети «Інформаційний портал» №10

З 11 квітня по Ірпеню стали поширювати вже відому в місті газету сформованої на базі громадських ЗМІ - «Інформаційний портал». Випуск затримався, але тепер має повністю змінений, більш журнальний вигляд: глянсова обкладинка з рекламою та 16 смуг різної інформації. Від політики до спорту.

Випуск вийшов досить гострим і цілком може стати колекційним через публікацію багатьох проблем Ірпеня і стилю подачі матеріалу (є навіть комікси).

Електронний варіант поки не публікується. Чекайте в своїй поштовій скриньці новий випуск «Інформаційного порталу» або можете взяти особисто в редакції по вул. Соборна, 103

«Інформаційний портал» поширюється безкоштовно. 


Комментарии   

+6 #1 Бандера 11.04.2017 23:42
Ваша газета вкрай необхідна місту бо прокарплюковські ЗМІ масово зомбують населення яке позбавлене доступу до первинних джерел інформації. Проте їхня брехня не витримує випробування фактами боротьби конкретних актівістів в місті. Хай вам щастить хлопці. Слава Україні.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины