Menu

«У разі виникнення пожеж в екосистемах – не зволікати, а ліквідувати» – закликають працівники ДСНС

  • Автор  Наталія Черненко
«У разі виникнення пожеж в екосистемах – не зволікати, а ліквідувати» – закликають працівники ДСНС

Навесні у нас прийнято спалювати торішню траву, сміття і часто садоводи та селяни безвідповідально це роблять.

У свою чергу, необачність під час таких спалювань призводить до виникнення масштабних пожеж, створює загрозу перекидання вогню на житлові будинки.

Також, загрозливим є збіг кількох факторів: відсутність дощу, сильний вітер, нескошений бур'ян. За таких умов навіть необережно викинутий у придорожні бур'яни сірник, недопалок можуть стати причиною великого лиха. З сухої трави вогонь може перекинутися на сухостій, а потім охопити найближчі зелені насадження (парки, лісосмуги, ліси), господарські споруди (гаражі, сараї, прибудови тощо).

 pic 16032015 6

 

Лише впродовж тижня у Київській області було зареєстровано 93 випадки загорання трави на загальній площі більше 95 га. Всі пожежі були ліквідовані рятувальними підрозділами області.
Дуже часто спалення трави переростає у великомасштабні пожежі. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому ліквідувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко.

vozgoranie travy i musora v vao

Також, особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів. У населених пунктах спалення сухої трави або листя на присадибних ділянках може перерости у неконтрольоване горіння. Це загрожує знищенням будівель і споруд житлового сектору. Крім того, погіршення видимості на автодорогах через дим від таких багать може стати причиною дорожньо-транспортних пригод.
Працівники ДСНС наполегливо просять мешканців області не створювати небезпеку пожеж в районах. Дотримуватись елементарних правил безпеки для збереження свого життя і здоров’я та навколишнього середовища.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины