Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

«Інформаційний портал» тепер у Верховній Раді України!

«Інформаційний портал» тепер у Верховній Раді України! «Інформаційний портал» тепер у Верховній Раді України!

«Інформаційний портал» з 2017 р. має вже 3 акредитаційні картки для відвідування Верховної Ради України. Тепер проблеми міст Приірпіння ми намагаємося активніше донести до депутатів Верховної Ради України.

Також з 2017 р. за проектом «Громадьскі ЗМІ в кожний населений пункт» були запущені такі сайти: Портал Бучі, Портал Ворзеля, Портал Коцюбинського, Портал Гостомеля, а в разі активної громадської та журналістської роботи, редактори цих сайтів теж зможуть отримати акредитацію в ВР України.

Кожна тема проблематик, яка піднімається нашими журналістами, має найширше коло читачів, а відповідно і відповідну реакцію від правоохоронців та інших посадових осіб, тому звертайтеся в «Журналістську Варту», ​​для оперативної реакції журналістів!

 


Комментарии   

+3 #1 Громада Вышгорода 27.02.2017 10:15
Общественники города Вышгорода просят Константина Хафизова полнять в Верховной Раде вопрос крышевания Владимира Карплюка народным депутатом Ярославом Москаленко. Ярослав Москаленко это земельная мафия в Украине, он контролирует практически всю Киевскую область кроме Бучи. Там его Федорук погнал с левых тем. Ранее СМИ сообщали о причастности Ярослава Москаленко к ряду земельных скандалов на Киевщине. Так, по утверждению издания "Левый берег", супруге депутата Москаленко удавалось покупать землю под Киевом по 57 копеек за квадратный метр. Вы только вдумайтесь в это. Сейчас Ярослав Москаленко пообещал место в ВР одизному Ирпенскому застройщику и дерибанщику Карплюку. Прошу Вас донести всей Громаде что к власти в Украине приходят казнокрады и мошенники, для которых нет ничего святого.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины