Logo
Версия для печати
Вторник, 14 февраля 2017 14:01

Як боротися з подорожчанням цін на бензин? Переходити на екологічно чистий транспорт

Автор Сіроштан Катерина

В Україні активно розвивається індустрія електромобілів. І Ірпінь не став винятком.

Всього за кілька років існування, кількість електрокарів в країні налічує понад 2000.

Багато жителів приватних будинків підживлюють свої транспортні засоби вдома, але для більшої мобільності електрокарів, в місцях найбільшого відвідування людей, де на час заряджання батареї, можна зайнятися корисними справами або просто відпочити: ТРЦ, парки, кінотеатри, паркувальні майданчики, житлові комплекси, АЗС тощо.

 

Адреси електрозаправок з описом локації можна подивитися на сайті «АвтоЕнтерпрайз». Це найбільша мережа зарядок в Україні, яка налічує понад 500 установок по всій країні. В даний час встановлено зарядні станції в місті за адресою:

Ірпінь вул. Григорія Сковороди 5

Ирпень2 1

Електрозаправні станції призначені для зарядки електричних автомобілів. Залежно від потужності, вони діляться на «Стаціонарні» і «Швидкісні», або Superchargers.

Стаціонарні зярядние станції можуть бути на одну, дві або три точки заряду, при цьому діапазон потужності, відповідно, становить від 1 до 30 кВт. Велика довжина кабелю (5 м) дозволяє заряджати від 1 до 3-х електромобілів одночасно, а завдяки широкому температурному діапазону роботи (від -45 до + 55 ° С) можна заряджати електрокар в будь-яку погоду. До того ж, високий рівень захисту запобігає потраплянню вологи всередину конструкції.

З кінця 2016 року почали з'являтися так звані чипованниє зарядки, що спрощують процес зарядки автомобіля.

На всі електрокари, за бажанням власників, встановлюються спеціальні чіпи, з яких при підключенні зарядки в порт, зчитуються дані. Ті автомобілісти, які з яких-небудь причин не мають чіпа, можуть скористатися спеціальною картою, інформація з якої зчитується за допомогою спеціального сканера, розташованого на блоці зарядної установки. Ця дуже зручна система дозволить прискорити процес установки автомобіля на зарядку.

Технології не стоять на місці і, можливо вже в найближчі роки, велика частина автомобілістів перейдуть на електрокари, вважаючи за краще економічний і нетоксичний вид транспорту паливним автомобілів.

Незабаром мережа зарядок буде розширюватися для того, щоб власники електричного транспорту, жителі та гості міста змогли стати більш мобільними.

Прочитано 1074 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

0 #1 Avtor 15.02.2017 16:08
Катя ты издеваешься над всеми нами?
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Веб-студия Империя Создание и поддержка сайтов