Logo
Версия для печати

Як боротися з подорожчанням цін на бензин? Переходити на екологічно чистий транспорт

Як боротися з подорожчанням цін на бензин? Переходити на екологічно чистий транспорт

В Україні активно розвивається індустрія електромобілів. І Ірпінь не став винятком.

Всього за кілька років існування, кількість електрокарів в країні налічує понад 2000.

Багато жителів приватних будинків підживлюють свої транспортні засоби вдома, але для більшої мобільності електрокарів, в місцях найбільшого відвідування людей, де на час заряджання батареї, можна зайнятися корисними справами або просто відпочити: ТРЦ, парки, кінотеатри, паркувальні майданчики, житлові комплекси, АЗС тощо.

 

Адреси електрозаправок з описом локації можна подивитися на сайті «АвтоЕнтерпрайз». Це найбільша мережа зарядок в Україні, яка налічує понад 500 установок по всій країні. В даний час встановлено зарядні станції в місті за адресою:

Ірпінь вул. Григорія Сковороди 5

Ирпень2 1

Електрозаправні станції призначені для зарядки електричних автомобілів. Залежно від потужності, вони діляться на «Стаціонарні» і «Швидкісні», або Superchargers.

Стаціонарні зярядние станції можуть бути на одну, дві або три точки заряду, при цьому діапазон потужності, відповідно, становить від 1 до 30 кВт. Велика довжина кабелю (5 м) дозволяє заряджати від 1 до 3-х електромобілів одночасно, а завдяки широкому температурному діапазону роботи (від -45 до + 55 ° С) можна заряджати електрокар в будь-яку погоду. До того ж, високий рівень захисту запобігає потраплянню вологи всередину конструкції.

З кінця 2016 року почали з'являтися так звані чипованниє зарядки, що спрощують процес зарядки автомобіля.

На всі електрокари, за бажанням власників, встановлюються спеціальні чіпи, з яких при підключенні зарядки в порт, зчитуються дані. Ті автомобілісти, які з яких-небудь причин не мають чіпа, можуть скористатися спеціальною картою, інформація з якої зчитується за допомогою спеціального сканера, розташованого на блоці зарядної установки. Ця дуже зручна система дозволить прискорити процес установки автомобіля на зарядку.

Технології не стоять на місці і, можливо вже в найближчі роки, велика частина автомобілістів перейдуть на електрокари, вважаючи за краще економічний і нетоксичний вид транспорту паливним автомобілів.

Незабаром мережа зарядок буде розширюватися для того, щоб власники електричного транспорту, жителі та гості міста змогли стати більш мобільними.

Последнее изменениеВторник, 14 февраля 2017 19:37

Комментарии   

0 #1 Avtor 15.02.2017 21:08
Катя ты издеваешься над всеми нами?
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Веб-студия Империя Создание и поддержка сайтов