Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Доска объявлений Ирпеня

Печать

Описание

Не секрет, що інтернет став одним з найбільш дієвих засобів реклами товарів і послуг. Ми пропонуємо організувати рекламу Вашої продукції при допомозі не дорогого і досить ефективного методу - розміщення оголошень про Ваші товари і послуги на дошках оголошень в інтернеті.
Не дивлячись на свою простоту - цей спосіб реклами дозволяє виявити саме тих споживачів, які мають потребу саме у Ваших товарах і послугах. Ви не нав'язуєте себе, а Вас активно шукають.
Ми розмістимо, «в ручну», Вашу рекламу на найпопулярніших дошках оголошень (в нашій базі їх понад 1000) в обраному Вами регіоні або всюди. Розробимо "чіпляючі" назва оголошення, що працючий текст.
Надаємо консультативну допомогу з організації реклами засобами інтернету. Дешево створюємо сайти, блоги. При необхідності супроводжуємо їх. Організуємо просування Вашого продукту в соц.мережахх. А тако ж пропонуємо інші інтернет-хитрощі.

Контакт

Владимир
+380963785039
e-mail: kami58@rambler.ru
Реклама - не дорого, але ефективно

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины