Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Доска объявлений Ирпеня

Печать

Описание

Ми пропонуємо професійні послуги з виготовлення меблів на замовлення для Вашого дому та офісу. Переважно виготовляємо меблі за індивідуальним дизайном. Ми можемо по бажанню замовника вносити зміни і розробляти дизайн меблів персонально під Ваші індивідуальні потреби. Меблі на замовлення від виробника, на відміну від серійного виробництва меблів, мають одну суттєву перевагу - повністю задовольнять смаки і попит замовника для його будівлі. Виготовляємо кухні, шафи-купе, столи, стільці, дивани, ліжка. У нас Ви зможете замовити все необхідне для того , щоб обставити дім "з нуля" або доповнити його новими меблями за стилем і естетикою які будуть гармонювати з уже наявною обстановкою.
Замовити меблі варто саме у нас, оскільки ми працюємо за принципом ціна - якість.
Весь ассортимент меблів, Ви можете переглянути на нашому сайті Invent.com.ua

Контакт

invent mebli
0974330044
e-mail: nikolaenkosvit@gmail.com
Меблі на замовленняМеблі на замовленняМеблі на замовленняМеблі на замовлення

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины