Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Доска объявлений Ирпеня

Печать

Описание

Вам набридло постійно стояти в чергах в Податковій для здачі звітності чи отримання консультації, вести не зрозумій бухгалтерський облік - затрачаючи час , що заважає у веденні Вашого бізнеса. Пропоную разове, а також постійне обслуговування з ведення бухгалтерського та податкового обліку для підприємців на єдиному податку, загальній системі :
- відкриття, закриття підприємницької діяльності, збір та складання первинної документації, договорів, розрахунок і нарахування заробітної плати та податків , формування і здача бухгалтерської, податкової, звітності, нульової звітності, оптимізація податків , аналіз господарської діяльності, заповнення книги обліку доходів і витрат, систематизація первинних документів, консультації, відновлення бухгалтерського обліку та інші послуги за домовленістю.

Контакт

Олександр
0689852619
e-mail: rostov81@ukr.net
Бухгалтерські послуги

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины