Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Доска объявлений Ирпеня

Печать

Описание

Сервісний центр "BuchaService" пропонує побутову техніку найвідоміших німецьких і західноєвропейських виробників таких як: Miele, Liebherr, Bosh, Siemens, Privileg, Aeg і ін. Яка виробляється (або поставляється) виключно для німецького споживача.
Якщо Ви будете шукати схожі товари на українських сайтах або в магазинах, можливо, що Ви їх не знайдете, тому що в Україні переважно постачається техніка з Китаю, Росії, Туреччини або східної Європи.
Вся побутова техніка пропонована нами в хорошому стані. Серед неї є нові моделі з виставок, або ті, що продавалася в Німеччині під час грандіозних знижок, або первинної експлуатації. Вся техніка кращої європейської якості.

На продану побутову техніку ми надаємо гарантійне, а також післягарантійне обслуговування.

Також наш сервісний центр займається ремонтом і скуповуванням робочої і неробочої техніки б / у (пральних машин, посудомийних машин, холодильників, склокерамічних плит, СВЧ-печей)

На всю техніку надається гарантія від 3-х

Контакт

Анатолій
+380684695911
e-mail: wkam58@ukr.net
Продаж побутової техніки

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины