Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Мирослава Свистович

Мирослава Свистович

політичний діяч м.Ірпінь. Помічник депутата ВР 

Адрес сайта:

Голова Громадської ради М.Ковальчук знехтувал своїми обов’язками та пішов на масовку на підритримку Карплюка в суді

Навіть важливе для міста питання Генплану Ірпеня відходить на другий план, коли треба підтримати мера, ось така незалежність громадської ради від В.Карплюка.

Засідання Громадської ради, яке мало відбутися 26 вересня  і на якому мало розглядатися питання щодо процедури внесення пропозицій та прийняття нового генерального плану міста, перенесене на наступний тиждень. 

«Дивосвіт» - центр для дітей з особливими потребами чи маніпуляція команди мера, яка викрилася?

Вперше про «Дивосвіт» як центр для дітей з особливими потребами, я дізналася два роки тому із статті Юлії Шиховцової, коли батьками дітей інвалідів вперше було підняте питання, щодо невідповідності діяльності Центру заявленим цілям.

Я не занурювался в цю теми лише з тих міркувань, що не може людина вникати у все.

Чи достатньо ЄС робить для України?

Цією статтею ми хочемо започаткувати дискусію на тему «Чи потрібно Україні вступати в ЄС?».

Чи є Євроінтеграційний напрямок України гарантією безпеки та незалежності Української держави? Що дасть підписання Асоціації для регіонів та розвитку місцевого самоврядування? Тощо..

Громада розширює межі свого впливу на владу

Як відомо 1 червня Ірпінська міська рада розглянула на сесії питання, про розгляд та врахування рішень місцевих громадських слухань від 25 березня 2017 р. щодо неприпустимості забудови багатоповерхівками території колишнього табору «Дружба» та бажаного напрямку розвитку прилеглого району, як садибної забудови, за що проголосувало 100 їх учасників ї. 

Подписаться на этот канал RSS

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины