Menu

В Ірпені створили чат-бот, який додає візитки підприємців до Google та навіщо це потрібно?

В Ірпені створили чат-бот, який додає візитки підприємців до Google та навіщо це потрібно? В Ірпені створили чат-бот, який додає візитки підприємців до Google та навіщо це потрібно?

Багато власників малого бізнесу взагалі не мають власних сайтів, або не володіють навичками самостійного просування. Але ж вас можуть шукати клієнти? Хтось використовує вже відомий всім ОЛХ, але він має деякі недоліки, наприклад, вартість, бо безкоштовні оголошення вже не настільки ефективні. З’явилося багато шахраїв. Часто, шукаючи послугу в Ірпені, виходять оголошення київських фахівців, але це з'ясувати можна тільки після дзвінка. Про новий канал залучення клієнтів через чат-бота можно прочитати в цієї статті. 

Ідея виникла від звичайних візиток, які є майже у кожного підприємця, він роздає їх самостійно або через партнерів. Тому ідея була дуже проста - допомогти в розповсюдженні візиток, але в Інтернеті. Візитку повинні знаходити у Гуглі та в соцмережах! Те, що для фахівців у сфері реклами є легким, для багатьох може виявитися складним, тому додавання візитки до системи треба було зробити простішим, ніж форму оголошення ОЛХ. Тут нам і допомогли чат-боти.

Коротка презентація проекта:


Чат-боти - це автоматичні програми, які створені допомагати людям. Наприклад, один з чат-ботів перевіряє якість повітря в Ірпені, інший - стежить за переїздом через залізничні колії та повідомляє,коли він зачиняється. Чат-бот, який ми створили, повинен допомогти підприємцю та зробити додавання візитки найбільш простим. Тому все, що буде просити робот від підприємця, це сфотографувати свою візитку та відповісти на 2-3 питання. Наразі бот працює тільки у месенджері Фейсбуку. Але, якщо буде попит, створимо окрему версію для Телеграму та Вайберу.

Проект на даному етапі не повністю автоматизований, тому заявки обробляють люди. Але це дозволяє більш якісно додавати візитки до системи.

Ми не забули про те, що ціна повинна бути максимально низькою, тому зробили її 25 грн. на місяць. Але передплата береться одразу за рік.

Що відбувається після додавання візитки до системи?
Перш за все, сайт автоматично починає репостити візитку в 5 соцмережах:
✔Facebook, ✔Twitter, ✔ Google blogger, ✔Tumblr, ✔Pinterest. Наразі підключається LinkIN та Instagram.

Навіщо потрібно стільки соцмереж, коли більшість користується Фейсбуком?
Так, але те, що іншими не користуєтесь особисто ви, не означає, що там немає ваших клієнтів. Наше завдання - розповсюдити візитку в Інтернеті. І наш проект це робить на відмінно!
Далі пошуковий робот Google заходить на сторінку візитки та індексує ії, після чого вона починає з’являтись у пошуку.

Найчастіше питають, де саме мене будуть знаходити, я хочу тільки ТОП.
Google не підпорядковується нам чи іншим компаніям. Якщо вам хтось дає гарантію, що ви потрапите у ТОП, це в більшості випадків, це введення в оману. Зазвичай ТОП отримують персональні сайти, сайти корпорацій та ті, хто постійно вкладає в просування сайта. Тому сподіватись обійти за 25 грн. людей, які вкладають тисячі доларів, не варто.
Але не все так погано! Ірпінь - не Київ, конкуренція ще не така скажена, тому в більшості випадків додані візитки отримають 1-2 сторінку пошуку.

Студия аппаратного маникюра в Ирпене

 

Підприємці також повинні допомагати своєму бізнесу:
Щоб покращити результати візитці, варто після її додавання зайти та додати опис вашої компанії, попросити клієнтів залишити відгуки про вас, зробити репост у себе на
сторінках. Чим краще ви проработаете опис, тим краще. Цей чат-бот працює по всій Україні, але тільки в Ірпені підприємці отримують додаткові бонуси: кожна візитка підприємця, який вказує адресу “Ірпінь”, отримує додаткові репости по великим спільнотам ФБ + ця візитка буде показуватися як банер на Порталі Ірпеня (в той час, коли розміщення банера коштує 400 грн.). Приємний бонус? Так!

А якщо немає візитки?

Ще, ми ввели в пам’ять робота 15 безкоштовних шаблонів для тих підприємців, у яких немає візитки. Ми постійно навчаємо робота, та вдосконалюємо алгоритм роботи. Тому може навіть ваше повідомлення може виявити недолік роботи чат-бота, це надать нам можливість ізучити проблему та зробити його ще умнішим!

 Выбор шаблона

Проект корисний кожному.
Проект може бути корисним не тільки підприємцям. що коли хтось переїжає, наприклад, в Ірпінь, то потрібні різні фахівці серед місцевих, з добрими відгуками та цінами. Але таких майстрів знали лише місцеві, тому серед візиток підприємців кожен може знайти собі потрібного майстра, прочитати про нього відгук або залишити свій. Зареєструвавшись на сайті можно створити особисту електронну візитницю з потрібними візитками. Це дуже зручно! В 2020 році плануємо зробити додаток до проекту.

Соціальні візитки

Хоча ми беремо гроші з підприємців, але є безкоштовні категоріі, наприклад благодійні фонди, журналісти, громадські організації, політики. На жаль в даний час це, не популярні категорії, але чекаємо візитки від політиків. Це полегшить комунікацію між владою та громадою. 

Демонстрацію роботи чат-бота


Тому приємного користування! Чекаємо ваші візитки в системі.

Запустити чат-бота можно за посиланням: https://m.me/BankVizitok?ref=w9081626

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины