Menu

Студенти ThinkGlobal написали листа до ГО "Таблеточки"

Студенти ThinkGlobal написали листа до ГО "Таблеточки"

Студенти 5 класу приватної школи ThinkGlobal в Ірпені надіслали листа ГО “Таблеточки” з пропозицією розглянути можливу співпрацю та допомогти дітям хворим на рак.

 

Напередодні вони провели дослідження та запустили проект “Люди, яким не байдуже”, де проаналізували статистику захворюваності серед дітей. Наприклад за 2017 рік вони знайшли наступні цифри: 68% всіх хвороб у дітей складають захворювання дихальних шляхів, 5% виникає через травми та інші зовнішні фактори, 3% від інфекцій та паразитів.

Особливу увагу вони звернули на категорію дітей хворих на рак, адже воно дороговартісне та потребує багато сил, та надіслали листа до ГО “Таблеточки” з пропозицією допомогти таким дітям.

75134163 2439100233078995 1970146484162658304 o

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины