Menu

Бюджет Ірпеня на 2020 рік може схуднути на понад 100 мільонів гривень

Бюджет Ірпеня на 2020 рік може схуднути на понад 100 мільонів гривень

Один із найбільших донорів міського бюджету селище Гостомель планує від'єднатись від Ірпеня.  ОНОВЛЕНО - додано коментар Юрія Прилипка

Про це заявив на засіданні виконавчого комітету Ірпінської міської ради Юрій Прилипко, голова селища Гостомель. 

Цікаво, що на комітеті мали розглядати питання про підготовку проетку бюджета міста Ірпінь на 2020 рік.

На 1:13 хвилині відео можна почути заяву Юрія Прилипко про вихід зі складу виконкому ІМР.

Юрій Прилипко скаржиться на те, що: "У нас немає порозуміння з Ірпінською владою. З цього приводу хочу навести кілька прикладів, що в нас робиться. Карплюк до свого ЖК «Авіатор» тягне дорогу... Відремонтували дороги, які у нас в Гостомелі навіть не числяться... Плешко разом із Наталією Смолянчуквирішили прокласти тротуар. Тільки не до школи, а до під’їздуСмолянчук. Кажу Максиму Плешку: «Що це за справи? До школи ходить дві тисячі людей, а до під’їзду – 15 людей». Він мені відповідає: «Так вона ж депутат». То й що з цього? Захлюпаний також депутат. У центрі Гостомеля є вулиці, по яких ходять сотні людей. Але там дорога не робиться. Я не розумію, чому такий підхід? Це просто маразм! Пайову участь Карплюк дозволяє не платити. Так далі не може бути! Я виходжу зі складу вашого виконкому! До побачення! Бувайте здорові!»

Тим часом ЗМІ, близькі до очільників Ірпінської міської ради, натякають, що заяву на вихід з виконкому Юрія Прилипка "попросили" написати через результати контрольно-ревізійної перевірки. Начебто, виявлено численні порушення та розкрадання коштів при капітальному будівництві об´єктів, де замовником виступала селищна рада.

Наскільки правдиві ці твердження дізнаємось згодом. 

Проте зрозуміло, що гостомельчанам вже давно не подобається несправедливий перерозподіл коштів місцевих платників податків. Нагадаємо, що за 2015-2018 рік селище Гостомель перерахувало в бюджет Ірпеня 342,6 млн. гривень. Назад на розвиток селища повернулось тільки 6% від цієї суми - 25,9 млн. гривень. 

Очевидно, що втрата "гостомельських коштів" для бюджету міста Ірпеня буде дуже відчутною.

фото Олександра Наказненка

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины