Menu

Ірпінь встановив новий рекорд: в одній зі шкіл — 11 перших класів

  • Автор  ІА "Погляд"
Ірпінь встановив новий рекорд: в одній зі шкіл — 11 перших класів

Журналісти ІА “Погляд” зібрали інформацію про кількість дітей, які цього року пішли до перших класів у 8-ми містах Київщини*.

На даний момент лідером виявився Ірпінь — цьогоріч у місті вперше переступили поріг школи 1729 діток. Друге місце у рейтингу посів Бориспіль — тут 1068 першачків. Третя сходинка — за Вишневим: тут 800 учнів, які вперше завітали до школи. А от лідером за кількістю перших класів стала ірпінська школа №17 — цьогоріч у ній сформували 11 (!) перших класів. У решті міст (Вишневе, Вишгород, Обухів, Бориспіль) їх максимум по 7. Середня кількість учнів у них майже однакова, однак лідерскі позиції займають Вишневе (32), Ірпінь, Вишгород, Бориспіль і Васильків (по 31).

В інших школах Ірпеня ситуація лише трохи краща — 8 перших класів у школі №3, а 9 — у школі №12.

“Це не рекорд лише завдяки старанням активістів, що стримують тотальну забудову району”, – зазначачає депутат Ірпінської міської ради від ВО “Свобода” Сергій Глиняний, говорячи про школу №3.

Стримують, але забудова все одно триває. Особливо в районі парку “Центральний”, де виріс величезний район, який має всього одну, якраз таки ту саму 17-ту школу. І розпочалася у районі заплави річки Ірпінь (якраз таки під виглядом школи від забудовника Ігоря Оверка, і згодом перетворилася на багатоповерхівку).

До слова, пан Оверко наразі активно рекламує на багатьох сайтах новий комплекс на заплаві, який, за його планами, має складатися із 72 багатоповерхівок. А нещодавно, 29 серпня, на засіданні Ірпінської міської ради він рекламував вже нову школу біля нього.

Але якщо її навіть і побудують, майбутня школа проблеми з нестачею навчальних місць не вирішить – добре, аби її “вистачило” на ці тисячі квартир, які планує Оверко. До речі, в Ірпені катастрофічно не вистачає не тільки шкіл, а й садочків. Тому нерідко жителі міста вимушені везти дітей на навчання до Києва. Проте в київські садочки теж непросто потрапити.

*Інформація надана відділами освіти місцевих рад станом на кінець серпня

Юлія Гапон

Інфографіка - ІА "Погляд"

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины