Menu

А Ви вже чули про недільну школу у нашому храмі? Якщо ні, тоді ви просто не можете пропустити відкритий урок!

А Ви вже чули про недільну школу у нашому храмі? Якщо ні, тоді ви просто не можете пропустити відкритий урок!

8 вересня о 12:00 на території храму Покрови Божої Матері ПЦУ в м. Ірпінь на діточок чекатиме квест на Біблійну тематику, англійська мова, цікаві поробки, веселі спортивні розваги та смаколики.
"Не забороняйте дітям приходити до Мене" - такими словами Бог кличе до Себе кожного з нас, від малого до великого.


Недільна школа є першою сходинкою до пробудження і виховання віри у дітей. І хай вас не лякає слово “школа” - заняття у храмі відбуваються у ігровій інтерактивній формі, де дітям цікаво і весело. Гуртом у живому спілкуванні вони пізнають основи християнської віри, знайомляться із церковними традиціями, стають кращими і добрішими. Іскра віри, запалена у юній душі, завжди допоможе зробити правильний вибір, подолати труднощі, встояти і не схибити у складних обставинах сучасного швидкого і мінливого світу. Ким би дитина не стала у дорослому житті, повнота знання прикрасить і вдосконалить її особистість. Така людина виросте свідомим християнином і живим членом Церкви Христової.

А в неділю 1 вересня після літургії (приблизно о 10 год.) відбудеться молебень і благословення дітей на новий навчальний рік! По закінченні діти отримають подарунки і поласують кавуном!

Наш храм знаходиться за адресою м. Ірпінь вул. Котляревського 50а, у Покровському парку (парк дерев'яних скульптур), навпроти Алеї Героїв АТО.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины