Menu

Ірпінь - місто здоров'я? В мережі підприємство по переробці шин назвали "другим Чорнобилем".

Ірпінь - місто здоров'я? В мережі підприємство по переробці шин назвали "другим Чорнобилем".

В одній з Ірпіньских міських Facebook груп мешканка Анастасія Полищук повідоила про те, що на території колишнього заводу "Машторф" відкрилось підприємство з переробки шин.

Shini 1

Варто зазначити, що екологічна ситуація в цьому районі була дестабілізована ще кілька років тому. Справа в тім, що новозведені ЖК, такі як "Річ Таун", "Синергія", "Нові метри", "Фортуна", тощо розміщені на території колишнього лісу, а в додаток ще й у території коло річки Буча. Було знищено не лише зелені масиви, а й поодинокі дерева - так взимку мешканці ЖК "Уютний" намагались не допустити знищення вікових дубів на території, де співвласник будівельної групи "Синергія", а за сумісництвом депутат Ірпінської міської ради від партії "Нові обличчя" планує зробити проїзд до ЖК "Синергія 2+", точну поверховість якого досі ніхто не порахував, а кількість квартир у ньому за різною інформацією коливається від 400 до 800.

Народні Депутати Верховної Ради від "Свободи" - Андрій Іллєнко, та від "Народного Руху України" - Павло Кишкар, тоді облаштували пересувну громадську приймальню, щоб не припустити беззаконня.

Фото і відео - Анастасія Полищук

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины