Menu

Приборкати кадровий голод: ірпінський центр зайнятості добиратиме кандидатів до поліції

Приборкати кадровий голод: ірпінський центр зайнятості добиратиме кандидатів до поліції

24 липня в Ірпінському міському центрі зайнятості відбулася робоча зустріч керівництва цієї служби з представником поліції. Враховуючи кадровий голод у лавах правоохоронців, говорили про добір потенційних кандидатів.

Метою зустрічі в. о. директора центру Петра Левчука та інспектора сектора кадрового забезпечення Ірпінського відділу поліції Яни Керекеслер було налагодження співпраці та допомога в укомплектуванні поліції кадрами.

Обговорювали питання співпраці щодо добору кандидатів на службу до поліції на посади рядового, сержантського та офіцерського складу.

Kadry Kerekesler 1

Левчук розповів про послуги, які надає служба зайнятості, електронні сервіси, інноваційні підходи в діяльності та можливості щодо укомплектування правоохоронних підрозділів необхідними кваліфікованими кадрами.

Сьогодні впроваджуються нові ефективні механізми самопрезентації, як роботодавців, так і шукачів роботи.

Так, у режимі он-лайн – це використання відеорезюме, відеовакансій, презентацій роботодавців та нових он-лайн співбесід за допомогою скайп-зв’язку. Це для тих, хто шукає місце роботи або ж його пропонує.

У свою чергу Керекеслер наголосила на важливості співпраці з центром зайнятості щодо добору кандидатів на службу в поліції, влаштування спільних заходів, розповсюдження відповідної інформації.

Сторони домовилися провести презентацію цього роботодавця, яка відбудеться 6 серпня об 11:00 у приміщенні Ірпінського МЦЗ для клієнтів служби зайнятості та шукачів роботи.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины