Menu

У Ірпені поменшають черги до міграційної служби

  • Автор  ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області
У Ірпені поменшають черги до міграційної служби

У територіальних відділах міграційної служби на Київщині встановлюють додаткові робочі станції з оформлення і видачі паспортів

Це дозволить приймати більшу кількість людей одночасно, а відтак і скоротити черги.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням якості надання адміністративних послуг ДМС для населення. Найзатребуванішими послугами в усі часи залишаються оформлення паспортів громадянина України: внутрішнього і закордонного. Тож з метою уникнення черг, був проведений аналіз завантаженості територіальних підрозділів ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області, який дав змогу оцінити, які відділи в першу чергу потребують додаткового оснащення.

Зараз для зручності громадян вони обладнуються додатковими автоматизованими робочими станціями для оформлення і видачі біометричних документів. Це дасть змогу розвантажити роботу підрозділів, щоб пришвидшити процес отримання громадянами своїх паспортів.

18 липня 2019 року додаткові станції були встановлені в Ірпінському міському відділі. Тож мешканці Ірпеня вже можуть оцінити зміни на краще.

Нагадуємо, що подати документи для оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки вперше можна у територіальному підрозділі міграційної служби за місцем реєстрації. Натомість, закордонний паспорт Ви можете оформити у будь-якому зручному для Вас відділі. Запрошуємо усіх охочих скористатися нашими адміністративними послугами. Ми працюємо для Вас!

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины