Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 08 июля 2019 07:26

Трасу біля "Водоканала" перекроють 13 липня ошукані інвестори р-на "Благодатний"

Автор

В понеділо 8 липня було опубліковано звернення до мешканців Ірпеня від ошуканих інвесторів р-на "Благодатний"  та "Фреш": 

13.07.2019р. об 11 годині Ми, ОШУКАНІ ІНВЕСТОРИ, районів «БЛАГОДАТНИЙ» та «ФРЕШ», які вклали власні кошти у будівництво власних квартир та залишились БЕЗ НІЧОГО, будемо проводити мирне зібрання на кільці при в’їзді в Ірпінь на новій трасі, зупинка «Водоканал», щоб ВЛАДА ІРПІНЯ, яка прикривала цю АФЕРУ і НІЧОГО НЕ РОБИЛА, все ж таки нас ПОЧУЛА!!!

ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО МЕШКАНЦІВ ІРПІНЯ З ПРОХАННЯМ ЗКОРЕГУВАТИ СВОЇ ПЛАНИ НА ВИЗНАЧЕННИЙ ЧАС, ЩОБ УНИКНУТИ МОЖЛИВИХ НЕЗРУЧНОСТЕЙ. КОЖЕН З НАС МОЖЕ В СВОЄМУ ЖИТТІ ПОТРАПИТИ В ТАКУ ШАХРАЙСЬКУ АФЕРУ, НАВІТЬ КОЛИ ВИ ВСЕ ПРОРАХУВАЛИ ТА ВСЕ ПЕРЕВІРИЛИ. ЯКЩО В НАШІЙ КРАЇНІ НЕМАЄ ЗАКОНІВ, ЯКІБ НАС ЗАХИСТИЛИ, НЕМАЄ ПОЛІЦІЇ І ПРОКУРАТУРИ, ЯКІ Б ЗНАЙШЛИ ТА ПОКАРАЛИ ВИННИХ, ТО ЗАЛИШАЄТЬСЯ ВИБОРЮВАТИ СВОЇ ПРАВА ТІЛЬКИ МІТИНГАМИ І ПРОТЕСТАМИ.

 

Прочитано 4999 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины