Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 06 июля 2019 15:15

В Ирпене на новой набережной сломался мост… фото

Автор

Ночью 6 июля, во время празднования «Ивана Купала» сломался один из мостов новой набережной.

Напомним, что сама набережная была сдана в эксплуатацию всего год назад, а декоративные и халтурные работы, проводимые в Ирпене иногда ломаются, не прослужив общине города не более 1-2 лет. Естественно подрядчики «родственники» членов исполнительного комитета, не несут никакой ответственности. Как пишут в комментариях - постарадала девочка, у которой шок и сбитые коленки + потерянный телефон. 

most irpen0607 6

‎Михайлина Скорик-Шкарівська: "

Для тих, хто щиро перейнявся долею заваленого пішохідного моста, що з'єднував вулицю Стельмаха та набережну на ірчці Ірпінь, маємо гарну новину - дівчата з фото уже біжать його ремонтувати.

А ми ж шукаємо вартість конструкції, і все ніяк не можемо знайти. Зате вже знаємо проектанта - це ось ця фірма-прокладка, через яку Карплюк і його послідовники пропускають бюджет Ірепня. Комапнія отримала гроші за проект всієї "вхідної групи" з того боку, яка виявилася небезпечною для людей.

Вона ж виконала робіт на набережній на місльйони гривень, а також, виявляється, ремонтує шкільні туалети - всі ті, які досі не мають дверцят і перегородок.

Нагадую, що приймає всю цю халтуру КП Ігоря Дворнікова - людини з найвищою зарплатою, яка щороку отримує мільйони за технагляд. Красиво жити не заборониш ))"

В Ирпене сломался мост

В Ирпене сломался мост

В Ирпене сломался мост

В Ирпене сломался мост

Реакция властей и их шутов:

most irpen0607 5

 

Ранее, ливень смыл пиар-набережную Карплюка в Вишневом:

 

Прочитано 3376 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+3 #1 любавческий ребе 07.07.2019 18:05
Значит некачественный мост.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины