Menu

Застосування сльозогінного газу по вул. Шевченка в Ірпені

Застосування сльозогінного газу по вул. Шевченка в Ірпені

Днями по вулиці Шевченка коло торгового центру "Irpin city" вдень було застосовано сльозогінний газ.

Відеоролік наданий потерпілою особою редакції Інформаційного порталу свідчить, що молоді хлопці збирались зняти пранк-відео та голосно крикнули щось на вухо дівчатам, що сиділи на лавочці.

Виявилось, що одна з відпочиваючих дуже бурно відреагувала на втручання в свій особистий простір та порушення спокою, по так званій алеї "Червоних ліхтарів" навколо крику після інциденту почали збиратись люди, втім, не виявилось муніципальної варти.

Після обміну різкими фразами один з хлопців-жартівників, що виглядає явно неповнолітнім, неправомврно застосував сльозогінний газ, явно не з метою самозахисту.

Нагадаємо, 20 лютого 2019 року по вул. Мінеральній було застосовано сльозогінний газ проти автора статті журналіста Інформаційного Порталу Артема Левківського.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины