Menu

Ігор Оверко ввів в оману інвесторів Синергія 2+?

Ігор Оверко ввів в оману інвесторів Синергія 2+?

Ігор Оверко - співвласник будівельної групи "Синергія", за сумісництвом депутат Ірпінської міської ради від політичної партії - "Нові обличчя". Останнім часом у ЗМІ його ім'я з'являлось завдяки подіям навколо ЖК "Синергія 2+" (в народі - "Титанік"), а саме - навколо знищення столітніх дубів задля організації проїзду до комплексу.

Нещодавно в вайбер-чаті мешканців прилеглого ЖК "Уютний", який першим постраждає від створення проїжджої частини на місці дубів, з'явилось повідомлення про те, що вже до введення так званого "Титаніка" в експлуатацію, інвестори висловлюють своє обурення. Забудовника звинувачують у "підставі з дитячим та спортивним майданчиком і сквером".

Знайшлись і ті, хто з порозумінням поставився до ситуації в якій знаходться забуовник. втім, його аккаунт за повідомленнями інвесторів містить ознаки бота.

Screenshot 8

Скріншоти того, що відбувається у форумі інвесторів Титаніка дивіться нижче.

Screenshot 4

Screenshot 5

Screenshot 6

Screenshot 7

До речі, нагадає, що ЖК "Синергія 2+" має сумнівну репутацію. В додаток до знищення зелених насаджень на його місці, Ігор Оверко заздалегідь не потурбувався про під'їзди до будинку. Крім цього будинок має 18 поверсів, що унеможливлює повну газифікацію. Також не створено соціальної інфраструктури, а даний будинок являє собою цілий вертикальний мікрорайон, що розрахований на 400-800 квартир за різною інформацією. Вишенкою на торті є розміщення ЖК впритул до території заводу.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины