Menu

Ошукані інвестори новобудов звинувачують Карплюка, назріває наступне «кидалово»

Ошукані інвестори новобудов звинувачують Карплюка, назріває наступне «кидалово»

Фірма «Синергія», що належить забудовнику Ігорю Оверку, наближеному до колишнього мера Ірпеня В.Карплюка, ще не побудувала, а вже продає квартири на заплаві Ірпінь-річки потенційним інвесторам. Тут планують побудувати 72 будинки. На сайті компанії опубліковані красиві картинки новобудов.

Ошукані інвестори новобудов звинувачують Карплюка, назріває наступне «кидалово»

Водночас в інтернет-спільноті з’явилося відео, в якому один з багатьох нині ошуканих інвесторів розповідає про нерадісну долю своїх капіталовкладень в одну з ірпінських новобудов.

Олексій Ветринський мав необачність у 2016 році вкласти свої кошти в ЖК «Панорамний», фінансуючи квартиру на 16-му поверсі. Будинок мав здатися в експлуатацію ще влітку 2018 року. Наразі там зведено лише каркас п’яти поверхів – і на цьому все зупинилося.

«Ціна приваблива, забудовник серйозний. Гарантію надійного капіталовкладення гарантував сам тодішній мер Ірпеня Володимир Карплюк. Як бачимо, обіцянки забудовника і Карплюка вартували не багато», – говорить інвестор.

Ошуканий інвестор розповідає про сусідні новобудови, в яких вже викуплено 90-100% квартир, але вони знаходиться на рівні викопаного котловану, або частково збудовані. При цьому забудовники кудись зникли.

Загалом ошуканими інвесторами без обіцяних квартир опинилися понад 1000 сімей, які за порадою Карплюка фінансували спорудження нового житла у мікрорайоні «Благодатний».

02 27

Ошукані інвестори новобудов звинувачують Карплюка, назріває наступне «кидалово»Спостерігається неадекватна картина на ірпінському ринку новобудов. З одного боку цілі житлові комплекси перетворилися на новітні «еліта-центри». Недобудованими залишаються сім будинків названого в народі «ЖК Цвинтарний», спорудженням яких займалася фірма БГМ. З іншого боку кладовища, на в’їзді до Ірпеня з боку Стоянки, бовваніють цілі житлові комплекси «Орлана» по 20 поверхів без підключень до необхідних комунікацій, квартири в яких вже по кілька разів перепродувалися. Наразі недобудованими залишаються вже сотні тисяч квадратних метрів житла.

Натомість, замість завершення цих об’єктів ірпінська поки що влада виношує плани-наміри спорудження за межами міста на торф’яних ґрунтах заплави Ірпінь-річки чергового житлового масиву.

Точніше кажучи, забудовники, які ще не посварилися із Карплюком, заманюють демпінговими цінами наступних інвесторів, яким пропонується профінансувати нове житло, а точніше, «купити повітря» – цього разу в заплаві Ірпінь-річки.

На ринку нерухомості вже не перший рік спостерігається очевидне перевищення пропозиції над попитом, якого вперто не хочуть помічати діячі, що звикли заробляти мільйонні капітали на забудовницькому бізнесі. Проте всяким «фінансовим пірамідам» настає кінець. Активів все меншає, а боргів і недобудів – дедалі більшає. Ускладнюються стосунки між самими забудовниками, яким вже давно не вистачає звичних прибутків.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины