Menu

Заборонити рух вантажного транспорту вулицею Північною - вимога громади.

Заборонити рух вантажного транспорту вулицею Північною - вимога громади.

До редакції Порталу Ірпеня звернулись мешканці вулиці північної, які просять підтримати петицію Заборона проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів по їхній вулиці.

Текст петиції наступний:

"По вулиці Північна м. Ірпінь здійснюється чималий потік великогабаритних та великовагових транспортних засобів, в тому числі вантажних автомобілів підприємства ТОВ "Стромат "Спецбетон", які транспортують бетон. Автомобільна дорога по вулиці Північна та будинки, що розташовані біля дороги, піддаються щоденному руйнуванню. Через постійний рух громіздких важковагових автомобілів з причепами та на великій швидкості, супроводжений нестерпним шумом та вібрацією, жителі вулиці Північна не можуть нормально спати.

Пропозиція: Відповідно до ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7, 9 Закону України «Про дорожній рух», Закону України «Про благоустрій населених пунктів» заборонити проїзд вантажних автомобілів по вулиці Північній м. Ірпінь шляхом встановлення відповідних заборонних дорожніх знаків. (3.3 Рух вантажних автомобілів заборонено) та здійснювати відповідний контроль за даною забороною правоохоронними органами у відповідності до їх компетенції."

Підтримати ініціативу можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/321?fbclid=IwAR2BHSENJql8-WctvOI9DRwBKIrRTXFuuq6HAOt-Sm8_5EbQFQtJOxhUWvA

До свого звернення мешканці прикріпили фото пошкодженного вантажівками дорожного покриття:

Photo0239

Photo0222

Photo0232

Також через постійну вібрацію та великі навантаження на землю починають руйнуватись домівки:

 

Photo0073

Photo0241

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины