Menu

Суд над Сапоном - вже завтра.

Суд над Сапоном - вже завтра.

Суд над головним архітектором Ірпеня Михайлом Сапоном призначено вже завтра, 21 травня, – про це повідомляє ІА “Погляд”.

Справу призначено до судового розгляду 21.05.2019 на 08:30. Суддя — Линник Валерій Якович.

Головного архітектора Ірпеня судитимуть 21 травня
Нагадаємо, головний архітектор Ірпеня Михайло Сапон підозрюється в корупції. 25 квітня 2019 р. Національна поліція України направила адмінпротокол до суду. Сапон, будучи особою, на яку поширюються вимоги Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно, без поважних причин вніс інформацію про суттєві зміни у своєму майновому стані до щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік.

sap

Таким чином головний архітектор Ірпеня вчинив корупційне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КупАП (неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані).

До речі, “завдяки” архітектору Сапону в Ірпені всупереч бажанню місцевих жителів вже кілька років поспіль відбувається хаотична та цинічна забудова. Зокрема, резонансні випадки із ДСО та будівництвом багатоповерхівки під виглядом школи.

Саме Михайло Сапон допоміг екс-меру Ірпеня Володимиру Карплюку “протягнути” проект оновленого Генплану, який фактично є узаконенням тотальної забудови міста.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины