Menu

Вулиця Шевченка - знову під реконструкцію?

Вулиця Шевченка - знову під реконструкцію?

Минуло майже 3 роки з реконструкції вулиці Шевченка, здовж якої розташовані Ірпінська міська рада, музей, бібліотека, РАЦС, відділення кількох банків, кафе, магазини та торгівельний центр.

На сьогодні мешканці вже почали відчувати незручності у новому плануванні вулиці, при якому вона фактично стала пішохідною, на ній відсутні паркувальні місця для автівок, що підїзджають до вищенаведених будівель, майже не залишиось зелених насаджень, на їхньому місці малі декоративні рослини.

В свою чергу реагувати на проблему почали і можновладці - планується повернути сквозний проїзд, але через двори булинків що розміщені здовж вулиць та організувати платну парковку там само. Фактично це позбавить мешканців прибудинкової території.

Звернула увагу на проблему в одній з місцевих груп Facebook і місцева мешканка Михайлина Скорик.

"Зеленим тут позначена логістика "до Карплюка" - коло міськради завжди було достатньо парковок і туди було легко добратися з обох основних вулиць міста - Центральної та Соборної.

Так само зручно було розвернутися і поїхати далі. Навіть тоді, коли Шевченка перекривали для пішоходів.

Червоним - логістика "від Карплюка". Парковок для машин не вистачає. Більшість заїздів - тупікові. Бізнес і відвідувачі площі просто змушені залишати автівки в дворах.

і на цій карті добре видно, як нинішня влада тепер хоче вирішити проблему, яку сама ж і створила. На Шевченка дійсно були і є заїзди через двори. Тепер саме їх хочуть зробити основними під'їздами для бізнесу та відвідувачів площі. І саме це в Ірепні називається «реконструкція двору по вул.Шевченка».

Як вам таке рішення?" - пише вона та докладає схему:

60443904 1559332954202460 3181830958219264000 n

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины