Menu

СантаЛен тепер і на Фортуні!

СантаЛен тепер і на Фортуні!

Нещодавно відбулося відкриття нового відділення Медичної мережі клінік «СантаЛен» по вулиці Г. Сковороди 21, 23 (район ЖК «Фортуна»), яке надаватиме широкий спектр медичних послуг для мешканців навколишніх житлових масивів.

DSC 8623

Медичний центр «Санта Лен» працює в Приірпінні з 2015 року та донедавна мав 2 відділення – в Ірпені по вулиці Соборній та в Бучі по вулиці Пушкінській. В штаті клініки працюють досвідчені лікарі-фахівці для дорослих та дітей, за плечима яких не один рік практичної діяльності. Більшість лікарів мають вищу або першу кваліфікаційну категорію, або науковий ступень кандидата медичних наук.

Під час одного візиту у пацієнта є можливість як здати аналізи, так і пройти інструментальну діагностику на сучасному обладнання, що допоможе лікарю вчасно та правильно встановити діагноз та призначити відповідне лікування.

Screenshot 6

Окремим напрямком діяльності нового підрозділу є фізіотерапія, яка передбачає відповідні сучасні методики лікування та реабілітації.

Особлива увага адміністрації приділяється якості. Впроваджений 4-х рівневий контроль якості надання медичних послуг спонукає лікарів та інший персонал до постійного навчання та самовдосконалення.

Screenshot 7

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины