Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 20 апреля 2019 05:48

Воду будуть хлорувати? Про що свідчить тендер?

Автор

Останнім тижнем мережею поширилась інформація про те, що Ірпінська міська рада розмістила в системі публічних закупівель "Prozorro" тендер на будівництво станції знезалізнення, кошторис якої передбачає будівництво хлораторної.

Screenshot 3

 

Документи свідчать, що для очищення води мав використовуватись гіпохлорат натрію. В невеликих концентраціях дана речовина безпечна для людини, однак одночасно з цим використовується як основний реагент у відбілювачах та засобах для чистку унітазів та має 2 клас небезпеки для здоров'я (1 клас, наприклад, має ацетон, а 3 - ортофосфатна кислота та хлор) та 1 за реакційністю (при нагріванні може ставати нестабільним) по шкалі NFPA 704. Також гіпохлорат натрію є окисником та дає змогу хімікатам горіти без доступу повітря. Завдяки своїм окисним властивостям під дію корозії від гіпохлорату натрія у водному розчині потрапляють майже всі метали.

Screenshot 2

Екс-очільник КП "Ірпіньводоканал" та перший застуник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин назвав статтю ІА "Погляд" схожого змісту в якій міське керівництво було звинувачене у байдужості до якості питної води в Ірпені "фейком" однак факти і документи свідчать про інше. Навіть враховуючи те, що наразі тендер скасовано, невідомо як в подальшому буде використовуватись документація розроблена для його проведення.

Screenshot 1

Нагадаємо. Часом раніше, голова фракції "Нові обличчя" в Ірпінській міській раді Максим Плешко під час поїздок Гостомелем запевняв мешканців, що після проходження через станції знезалізнення вода буде ставати артезіанською.

Прочитано 6284 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины