Menu

Прапор спущено. Моряки повернулись?

Прапор спущено. Моряки повернулись?

29 грудня 2018 року, після сумних подій в Керченській протоці, під час яких було захоплено 2 катери ("Бердянськ" і "Нікополь") та буксир "Яни Капу" ВМС України флотом Російської Федерації перед Ірпінською міською радою було піднято прапор Українського флоту та взято в полон екіпаж суден. Сьогодні історія з прапором отримала продовження.

Екс-депутат міської ради, та колишній очільник КП "Ірпіньводоканал", а нині перший заступник міського голови та потенційний кандидат на голову Ірпінської міської ради від "Нових обличь" Олександр Маркушин прокоментував цю подію на своїй сторінці Facebook. Зокрема, він написав, що прапор буде піднятим на флагштоці "поки полонені моряки не повернуться в Україну".

Prapor

Однак, вже 9 квітня було помічено, що прапори перед приміщенням органу самоврядування зняті. В той самий час, як екіпаж катерів та буксиру залишається в полоні.

Prapor 2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины