Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 22 февраля 2019 09:20

ЧУДОВІ ВИХІДНІ – ДВА ТУРНІРИ В ІРПІНІ

Автор Ксенія Чумак
ЧУДОВІ ВИХІДНІ – ДВА ТУРНІРИ В ІРПІНІ ЧУДОВІ ВИХІДНІ – ДВА ТУРНІРИ В ІРПІНІ

В неділю, 17 лютого, по-весняному тепла погода дарувала всім охочим можливість відкрити сезон пікніків, вибратися на природу. Та хортингісти – це особливі люди, фанати своєї справи, для яких найкращий вихідний – це змагання, бажано ще й не одні.

Тож цього дня в Ірпіні на базі СЗШ №3 пройшов чемпіонат міста з Києва з хортингу в розділах «Форма», «Показовий виступ» та «Двобій» і чемпіонат Ірпіня з хортингу. Близько 200 спортсменів столиці та Ірпіня на урочистому відкритті вітали в.о. міського голови секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй та заступник міського голови Олександр Маркушин та, звичайно, головний суддя змагань, Президент Київської міської федерації хортингу, Віце-президент Міжнародної федерації хортингу Станіслав Федоров.

І завдяки високому рівню організації, професіоналізму суддів та дисциплінованості спортсменів змагання справді стали святом спорту, пройшли яскраво та оперативно, без суперечок та травм. У чемпіонаті Ірпіня перше загальнокомандне місце виборола команда СЗШ №3, другою стала команда Університету фіскальної служби і третє місце за клубом «Бойові жаби».

У Чемпіонаті міста Києва перше місце цього разу здобула команда КСК «Хортинг», друга «Альфа» і третє загальнокомандне місце у клубу «Пантера».

ЧЕМПІОНАТ КИЄВА 3

 

Прочитано 6657 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины