Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Четверг, 10 января 2019 14:19

Медична студія Dr.Liyka - сімейний лікар Ірпінь, Буча, Гостомель

Автор
Медична студія Dr.Liyka - сімейний лікар Ірпінь, Буча, Гостомель Медична студія Dr.Liyka - сімейний лікар Ірпінь, Буча, Гостомель

Медична студія Dr.Liyka почала свою роботу в 2018 році. Засновник медичної студії - сімейний лікар, лікар превентивної медицини Лійка Віолетта.
Доктор Віолетта закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, інтернатуру та клінічну ординатуру за спеціальністю сімейна медицина, загалом 10 років навчання.
Практикує як сімейний лікар з 2012 року в різних державних та приватних медичних закладах.

 Сімейний лікар Ірпінь надає послуги з медичного обслуговування дорослих та дітей від народження, опікується здоров'ям пацієнта та його родини незалежно від захворювання на різних етапах життя людини.

Засновник медичної студії - сімейний лікар, лікар превентивної медицини Лійка Віолетта.Основним напрямком роботи сімейного лікаря є превенція (профілактика)
захворювань через прогнозування ризиків, своєчасну діагностику
захворювання та інформування пацієнта про ризики.

В медичній студії або на виклику по регіону (Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель) можна отримати консультацію та діагностику - загальний огляд, отоскопію, офтальмоскопію, зняти електрокардіограму (ЕКГ), виміряти температуру, артеріальний тиск, зробити швидкі тести на віруси, забір аналізів.
Цього достатньо для діагностики та лікування при 80% звернень. В решті випадків лікар направить на консультацію до довіреного вузького спеціаліста (наприклад гінеколога, ЛОР-лікаря, ендокринолога), проведення додаткових методів обстеження (рентгенографії, УЗД).

Віолетта Лійка є сертифікованим інструктором Європейської ради реанімації з домедичної допомоги, автором методичних рекомендацій "Мама-рятунка. Домедична допомога дітям. Кейси". В медичній студії проводяться курси з домедичної допомоги, які бажано пройти кожному свідомому громадянину.

В 2018 Віолетта ЛІйка заснувала Family Doctors Club - клуб для сімейних лікарів, з метою безерервного професійного розвитку сімейних лікарів.

Якщо ви ще не обрали свого сімейного лікаря - саме час це зробити зараз!
Будьте здоровими та не займайтесь самолікуванням!

Контакти:

  • 0671149087
  • https://www.facebook.com/dr.v.liyka/
  • https://www.instagram.com/dr.liyka/
  • https://goo.gl/7NvbRY - електронний запис на консультацію.
  • Первинне медичне інтерв'ю - безоплатно
  • м.Гостомель, вул.Мисливська 13, ЖК "Парктаун"
    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • http://drliyka.com.ua


Ліцензія на здійснення медичної практики №0709/02-М від 07.09.2018 року

Прочитано 4123 раз

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины