Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Воскресенье, 06 января 2019 12:37

Через петицію хочуть демонтувати нові лежачі поліцейські в с. Романівка

Автор
Фото: Громада мікрорайону Романівка. Ірпінь Фото: Громада мікрорайону Романівка. Ірпінь

Не пройшло і місяця, як з'явилася петиція про демонтаж "лежачіх поліцейськіх" біля с.Романівка, автор петиції аргументує свою думку у тексті під статтею.

В с. Романівка на трасі Р30 були встановлені пристрої примусового зниження швидкості руху ТЗ (Лежачі Поліцейські). Перш за все лежачі поліцейські заборонено встановлювати на магістральних вулицях "Заборонено встановлювати елементи примусового зниження швидкості на 
автомобільних дорогах загального користування поза межами населених пунктів 
та на магістральних вулицях." згідно ДСТУ 4123:2006. Також лежачі поліцейські мають встановлюватись на всю ширину проїзної частини, а в нашому випадку ЛП встановлені тільки на лівих смугах руху, що є ще одним порушенням встановлення ЛП згідно ДСТУ 4123:2006. 

Також пристрої примусового зниження швидкості руху ТЗ мають встановлюватися перед нерегульованими пішохідними переходами, розташованими поза межами перехресть. В Романівці встановлені сітлофори, тому пішохідний перехід є регульованим. Водіі мають змогу об'їхати ЛП по правій смузі, що, в свою чергу, може спричинити ДТП (водії, які рухаються по лівій смузі будуть намагатися перестроїтися в праву смугу, на якій може бути інший ТЗ і це може відволікати від слідкування за сигналом світлофору і ситуації на пішохідному переході) і робить ЛП непотрібним і небезпечним. 

На даній ділянці дороги існує обмеження швидкості в 50км/год (п. 12.4 ПДР) що є достатньою умовою забезпечення безпеки дорожньго руху (тим більше за наявності світлофору)

Підписати петицію можно за посиланням: https://e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/275?fbclid=IwAR1U0jl4LvMYkcfLIkn-xla34SNz7MCSjtbRGJe4k-pIR8657p-QhB8sXYI

Прочитано 3444 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины