Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 24 ноября 2018 12:15

В Приірпінні хочуть відкрити Центр антикризової підтримки для жінок із дітьми “ДІМ”. Потрібна підтримка!

Автор Маріель Славська

На своїй офіційній сторінці громадський діяч та журналіст Маріель Славська опублікувала заклик підтримати створення в Приірпіння Центр антикризової підтримки для жінок із дітьми “ДІМ”

 

ПРОШУ НАС ПІДТРИМАТИ!

Безліч діток кожен рік залишається без мами…. Від них, здебільшого, відмовляються при народженні у пологовому будинку. Більшість таких жінок знаходиться у надскрутних обставинах — не мають даху над головою, або родичів, які б допомогли. Робітники соціальних служб розповідають, що більше половини таких дівчать не залишали б своїх дітей, якби мали підтримку і житло на деякий час. Але на жаль, такі жінки дуже часто змушені розривати родинні зв’язки… Їхати на заробітки і роками не бачити дитину, або ще гірше, віддавати її в заклад інституційного догляду за дитиною. Страшно уявити скільки покалічених доль…. І скільки можна врятувати, якщо вчасно надати підтримку: тимчасовий притулок, тепло, пораду, допомогу у працевлаштуванні.

Як вирішити проблему? Відкрити в Приірпінні Центр антикризової підтримки для жінок із дітьми “ДІМ”. Надати в рамках цього проекту мамі, в тяжкий період, можливість адаптуватися, отримати психологічну та фінансову підтримку. Навчити жінок реалізації своїх професійних можливостей із дитиною на руках. Після закінчення строку перебування в центрі об’єднувати жінок в мікрогрупи взаємодопомоги.

Що пропонуватиме “ДІМ”?

1. Проживання - житлові кімнати в приватному будинку для тимчасового проживання, які надаватимуться першочергово жінкам із дітьми до 3 років, які опинились на вулиці (терміном до 6 місяців).

2. Підтримка та супроводження - В момент потрапляння до центру, на період адаптації, жінка отримує наставника - на термін до 1-го місяця. Ця людина буде для неї другом - замінник сімейних цінностей матері, бабусі, чоловіка. Це можуть бути волонтери ГО, а в подальшому,матері, які вже пройшли цей шлях.

3. Громадський простір для суспільних заходів. Тут жінки зможуть відвідати суспільні заходи, тренінги, спортивні заняття, отримати юридичні консультації, психологічну підтримку, пройти навчання по догляду за дитиною, тощо. Ці послуги будуть діяти не тільки для мам, які проживають в центрі, але й для тих, які звернулися по допомогу в кризовій ситуації, але мають житло.

4. Соціальний міні-садок - Простір для дітей мам-випускниць центру, які самостійно утримують дитину і не мають де її залишити в робочий час. В Ірпінському регіоні існує велика проблема із чергами на комунальні дитячі садки. Діти потрапляють до садочка після чотирьох років. Кількість дітей, які залишились без садочка на 1 вересня 2018 р. - 1986 осіб.

5. Соціальний бізнес - на базі центру, після проходження відповідної професійної підготовки, мешканки дому отримують роботу і гідну оплату праці. Напрямки діяльності:
кулінарія: виготовлення кондитерських виробів на замовлення, букети із фруктів\овочів, домашні напівфабрикати; Шиття: міні-майстерня по ремонту та пошиттю одягу; Краса: нарощування вій, нігтьове мистецтво;
комп’ютер та IT сфера (копірайтинг, адміністрування сайтів).
Допомога в адаптації після проекту.

Якщо ви готові підтримати наш проект фінансово, ви можете це зробити на нашому сайті буквально за пару хвилин https://dim.slavskaya.info

Якщо ви займаєтеся соціально відповідальним бізнесом і готові розглянути варіанти допомоги нашому проекту через проведення спільних акцій - готова з вами спілкуватися!

Звичайно, цей проект потребує стабільне фінансування, тож, якщи ви готові підтримувати нас на постійній основі, стати нашим партнером та меценатом, давайте обговорювати цей напрямок.

Якщо вам цікаво стати нашим партнером і у майбутнєму працевлаштовувати у себе наших мам, - давайте спілкуватися!

Також ви можете допомогти нам, поширивши цей пост.

Якщо ви готові бути волонтером проектом, готові прийняти вас в нашу чудову команду!

Дополнительная информация

Прочитано 415 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины