Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Воскресенье, 29 июля 2018 16:11

Громада Ірпеня збирає кошти на встановлення пам'ятника Героям Небесної Сотні в однойменному сквері

Автор
Про це стало відомо зі сторінки у ФБ депутата ІМР Лаврентія Кухалейшвілі. 
Як відомо, існування скверу Героїв Небесної Сотні в Ірпені — це результат громадської боротьби за збереження зелених зон у місті. 
“Наша боротьба за зелені зони Ірпеня продовжується вже 7 років, - пише на своїй сторінці ФБ Лаврентій Кухалейшвілі, -  За цей час ми зберігаємо і не даємо забудувати більше 30 га зелених зон. Кожну зелену зону, що ми зберігаємо ми намагаємося облаштувати власними силами і власними коштами”
1
11
Тому, громадою Ірпеня, було прийняте рішення встановити в сквері Героїв Небесної Сотні відповідний пам'ятник, який з одного боку засвідчить нашу повагу людям, що загинули за наше майбутне, а з іншого показати місцевій владі, що в місті вже давно є активна Громада, яка може і буде захищати останні зелені зони Приірпіння.
На облаштування скверу громада вже витратила приблизно 20 000 грн. Залишилось зібрати ще близько 10 000 грн на сам пам'ятник.
“Ми вже знайшли майстра який виготовить нам цей пам'ятний хрест. Він порахував нам його вартіть. Це 9 000 грн. Висота хреста 1.80 м. з постаментом 2.50 м. Це не така велика сума і ми можемо швидко її зібрати. Ще десь 1000 грн. треба на цемент та камні бута з якого буде викладений постамент пам'ятника, - розповідає Лаврентій Кухалейшвілі, - Для збору кошті я готовий дати свої реквізити. Я буду кожен день звитувати про надходження коштів”.
Реквізити для перерахувань: Номер картки в Приват банку 4149 4393 9279 7878 Кухалейшвілі Лаврентій Юрійович.
“Чим швидше ми зберемо кошти, тим скоріше ми зробимо урочисте відкриття цього Громадського скверу”, - зазначає громадський діяч.
2
Прочитано 1103 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины