Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 17 июля 2018 16:56

В обличчя журналістці ІА «Погляд» зловмисник вилив зеленку. Та як місцева влада заохочує до насилля над журналістами.

Автор
Учора приблизно о 17:15, у кількох метрах від редакції ІА «Погляд» невідомий чоловік вилив в обличчя журналістці зеленку. Постраждала отримала хімічний обік роговиці ока. Зловмисник зник з місця пригоди дуже швидко. Причому, не намагаючись прикрити обличчя. 
На місце події співробітники поліції приїхали лише через 40 хвилин після виклику, опитали свідків та склали відповідний протокол. 
Журналісти агенції натомість сумніваються, що зловмисника буде покарано. Мовляв, напад – замовлення тих, кому «не подобається» журналістські розслідування Погляду.
 свою чергу, колектив редакції ІА Погляд опублікував відкрите звернення» до Генпрокуратури, МВС та Адміністрації Президента:
«Ми, працівники інформаційної агенції «Погляд», вимушені констатувати факт, що впродовж останніх років через безкарність, а також через відверту бездіяльність правоохоронних органів, в Приірпінні та інших регіонах Київщини, де працюють журналісти нашої інформаційної агенції, почастішали випадки обмеження прав журналістів. Ми вже звикли до системного перешкоджання нашій професійній діяльності з боку органів місцевого самоврядування та спеціально вишколених для цього найманців. Нас вже не дивують і непоодинокі погрози – як під час збору інформації на різних подіях, так і в соціальних мережах. Ми, як незалежне джерело правдивої та незручної для влади інформації, щодня стикаємося з масою різноманітних перешкод – від звичайного чиновницького формалізму до відкритого нахабства та грубості.
 molodik
spravka
Ми здогадуємося, хто є замовником нападу на журналістку ІА «Погляд». На нашу думку, цей випадок – лише одна маленька ланка в довгому ланцюгу добре спланованої війни місцевої влади проти опозиційного ЗМІ, його журналістів та активістів, фізична розправа та знущання над якими у Приірпінні вже стали звичною справою. Мета цієї війни – залякати, затулити рота, і таким чином завадити розголосу про корупційні схеми та відвертий дерибан грошей громади. І замовники–організатори переконані, що це буде зробити не складно. Принаймні з “Поглядом”, адже переважна більшість наших журналістів – саме жінки. І на редакційні завдання – на мітинги та акції протесту активістів, в місця незаконної забудови та вирубки лісів, на локації для зйомок інших гострих тем, вони виїздять без охорони. Не тіште себе ілюзіями, панове! Ми не зупинимось! Наш погляд залишиться незалежним, об’єктивним та неупередженим».
 
 
Випадки нападу на журналістів регіону Приірпіння не є поодинокими.
 
Як відомо, під стінами редакції «Порталу Ірпеня» відбулась акція провладних атовців, які вимагали від журналістів не проводити більше розслідувань по факту розкрадання та незаконного виділення землі під забудову. «Мітингарі» мурували редакцію, палили опудало, погрожували головному редактору Костянтину Хафізову фізичною розправою та нецензурно лаялись. 
 

Місцева влада Ірпеня не тільки не засуджує террор, а навіть заохочує через кишенькові ЗМІ, наприклад, Правда Ірпеня публікувала статті  із закликами до прояву насилля щодо представників незалежних ЗМІ: 
 
Всі ці статті, розповдсюджуються через працівників ІМР, депутатів, заступників міського голови. За весь цей час міський голова жодного разу не засудив насилля над будь-якою людиною, яка постраждала за свої переконання в Ірпені. Навіть більше, в міській раді постійно знаходяться колишні засуджені (Антон Головенко – как преступник из Малина возглавил совет ветеранов АТО в Ирпене. Почему властям выгодно нанимать криминал?) та наймаються "тітушки", для захисту незаконних новобудов.  
 
 

Дополнительная информация

Прочитано 1682 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+2 #1 Диана 23.07.2018 11:08
А где мой комментарий пропал, и где статья , что была по этой ссылке?
И почему фото Синергии от старой статьи, а здесь уже другая статья?
У Вас что -то сломалась с настройками, прошу обратить внимания...
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины