Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Суши в Ірпені: відкрито новий філіал "Sushi n Roll" на вул.Мечнікова.

Суши в Ірпені: відкрито новий філіал "Sushi n Roll" на вул.Мечнікова.

Нещодавно було відкрито ще один заклад мережі "Sushi n Roll", де можна замовити смaчні суші "з собою" в Ірпені по вул. Мечнікова, 106Г. Мешканцям Ірпеня вже знайомий даний заклад. "Портал Ірпеня" раніше публікував огляд "Sushi n Roll", що знаходяться в центрі міста на перетені вул. Соборна та вул. Павленка. У зв'язку із стрімким зростанням новобудов, актуальним стало і відкриття філіалу в "новому" районі.

Основними перевагами закладу є чистота та висока якість продуктів, неперевершений смак та доволі великий асортимент блюд.Ціни доступні: макі від 1.99 грн., роли від 2.99 грн., суши від 10 грн., сети від 99 грн. На честь відкриття діє вигідна умова: сет "Лососевий бум" вагою 900 гр. за 149 грн., замість 250 грн.

ТЕЛЕФОН ФИЛИАЛА: 0632451542

Суши в Ирпене

 

Доставка працює з 10:00 до 22:00. Незабаром біля закладу буде оздоблено затишний куточок, де можна буде почекати, а потім скуштувати замовлене.

Суши в Ирпене

Суши в Ирпене

Суши в Ирпене

Суши в Ирпене

Натисніть на меню, щоб подивитися ціни

Меню суши Ирпень

Последнее изменениеПонедельник, 17 сентября 2018 19:56

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины