Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Четверг, 26 апреля 2018 11:50

Мистецька столиця – місто Ірпінь. Художня виставка «Кольорове коло 2018»

Автор

20 квітня 2018 року Оргкомітет Культурно-мистецького проекту "Київські історії. Андріївський узвіз" та музей-майстерня ім. Івана Кавалерідзе започаткував арт-проект "Кольорове коло", що об'єднав творчі шляхи усіх поколінь. В рамках даного проекту Художня школа академічного рисунку і живопису «Irpen Art School», що вже понад 2 роки працює в місті Ірпінь, долучилася творчими роботами своїх вихованців – талановитих жителів усього Ірпеня і Приірпіння, які роблять перші кроки на шляху мистецького життя.

 

На виставці представлено 15 авторських творів юних вихованців у жанрах: графіка, акварельний живопис, олійний та акриловий живопис на полотні. З них 13 – виконано з натури та 2 – методом копіювання на форматах А3. Загалом понад 150 творчих робіт представлено у двох залах музею-майстерні та понад 100 відвідувачів побачили на власні очі калейдоскоп поколінь у картинах в день відкриття.

IMG 20180420 183402

Художня виставка «Кольорове коло 2018» має на меті єднання поколінь мовою мистецтва, зміцнення сімейних взаємозв’язків і взаємоповаги, виховання юного покоління у класичних Національних традиціях, посилення згуртованості і самосвідомості української нації.

Звісно, проблеми є, але у нелегкий для країни час, піднесення самосвідомості і віри у себе, у свою державу є найнеобхіднішим елементом для подальших життєвих кроків нового тисячоліття, часу, коли прийде нова зміна високоякісного рівня. Хоча проблема взаємин батьків і дітей щодня нагадує про себе і дезорієнтує перспективну молодь у непростому соціальному світі, дану мистецьку подію спрямовано на глобальне вирішення складних ситуацій шляхом єднання поколінь мовою мистецтва. «Де є мистецтво – там жиє душа і саме благородство душі робить наші вчинки кращими» – зазначила у вступноу слові директор Арт-центру «Irpen Art School» Євгенія Харгрі.

IMG 20180420 183417

Учасниками виставки стали 6 мистецьких організацій Київщини, громадяни з різних міст України усіх вікових категорій: від наймолодших (9 років) до людей поважного віку.

Найбільшу увагу глядачів у день відкриття привернула графічна картина Єви Тиханюк (15 років), що має назву «Натюрморт з ковшем» і виконана з натури та акварельний живопис на форматі А3 вихованиці Валерії Овчиннікової – "Мій Ірпінь". Усі жителі славного міста Ірпінь добре знають, що саме такий архітектурний ряд, що зображено на картині Валерії, знаходиться на у самому серці «Мистецької столиці» на Центральній площі, і є окрасою як для жителів, так і для гостей міста. Варто відзначити, що Валерії зараз усього 16 років, але тему урбаністичного пейзажу вже доносить пензлем на папері майстерно і точно. Даний твір у черговий раз взяв участь у художньому проекті. Вперше робота "Мій Ірпінь" стала учасником I Всеукраїнського мистецького пленеру "Намальованій Ірпінь 2017", де була удостоєна пильною увагою глядачів й відзначена дипломом.

Мистецтво розвивається стрімко, тому кожен поціновував прекрасного, хто приїздить до столиці України, має можливість відвідати до 2 квітня виставку «Кольорове коло 2018» у Музеї-майстерні імені І.П. Кавалерідзе – історичній споруді, де ще у 1911 році працював над проектом пам’ятника княгині Ользі майбутній видатний український скульптор, кінорежисер і драматург, народний артист України.

       Зростаємо творчо разом!

       Посилання на подію з офіційної сторінки «Irpen Art School»:

https://www.facebook.com/events/402611750148651/permalink/402809246795568/

       Запис прямої трансляції з відкриття:

https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=lf3gHXTI57M

Дата відкриття: 20 квітня, 18:00

Адреса: м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 21, музей-майстерня Івана Кавалерідзе

Тривалість: до 2 травня о 18:00, урочисте вручення дипломів.

Прочитано 595 раз

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины