Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Воскресенье, 15 апреля 2018 00:55

Ошукані інвестори мікрорайону «Благодатний» хочуть привернути увагу преси і мера

Автор
Обманутые инвесторы в Ирпене Обманутые инвесторы в Ирпене

Для цих цілей будуть проведенні збори інвесторів (ЖК «Алфавіт», ЖК «Княжий Двір», ЖК «Панорамний», ЖК «Панорамний 2», ЖК «Фреш Сіті», ЖК «Шервуд Парк», ЖК «Южний», ЖК "Варшавський").

21 квітня 2018 року, в суботу, о 10 годині за адресою: м. Ірпінь, парк «Центральний», вул. Виговського 1-І та 1-Ф пройдуть збори ошуканих інвесторів у будівництво житлових комплексів на території мікрорайону «Благодатний» у м. Ірпінь.

 

Метою зборів стане доведення до відома міського голови м. Ірпінь, органів державної влади та місцевого самоврядування, Національної поліції та прокуратури, засобів масової інформації проблеми недобудови семи будинків забудовниками Maxim Kirakovskiy та Зібарєвим А.О.

Фізичні особи-забудовники Кіраковський М.В. та Зібарєв А.О. виявилися неспроможними продовжувати будівництво ряду житлових будинків мікрорайону «Благодатний» (ЖК «Алфавіт», ЖК «Княжий Двір», ЖК «Панорамний», ЖК «Панорамний 2», ЖК «Фреш Сіті», ЖК «Шервуд Парк», ЖК «Южний»), які будуються з залученням коштів фізичних осіб-інвесторів. Інвестори заявляють про порушення фізичними особами-забудовниками зобов’язань за договорами, оскільки частина будинків вже не була здана в експлуатацію відповідно до встановлених термінів, а по інших будинках обсяг виконаних робіт занизький для введення в експлуатацію до визначеної дати.

Інвестори також висловлюють занепокоєність загрозою, що виникла для іміджу Ірпеня як міста, що відоме якісним житловим будівництвом та відповідальними забудовниками, і переконані в тому, що Ірпінська міська рада та міський голова відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зможуть захистити гарантовані державою права та інтереси інвесторів, а, відтак, і репутацію міста.


Доєднатися до події можна у мережі Фейсбук за посиланням або зателефонувавши за номерами, які вказані нижче.

Контактні особи: Наталія – (067) 786-36-75, Інна – (097) 800-00-22
http://www.irpen-investor.com.ua/
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Дополнительная информация

Прочитано 2060 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+4 #1 Ирпенчанин Шурик 15.04.2018 13:09
Поле, поле, поле чудес в стране дураков...
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины