Обманутые инвесторы в Ирпене Обманутые инвесторы в Ирпене

Ошукані інвестори мікрорайону «Благодатний» хочуть привернути увагу преси і мера

Оцените материал
(0 голосов)

Для цих цілей будуть проведенні збори інвесторів (ЖК «Алфавіт», ЖК «Княжий Двір», ЖК «Панорамний», ЖК «Панорамний 2», ЖК «Фреш Сіті», ЖК «Шервуд Парк», ЖК «Южний», ЖК "Варшавський").

21 квітня 2018 року, в суботу, о 10 годині за адресою: м. Ірпінь, парк «Центральний», вул. Виговського 1-І та 1-Ф пройдуть збори ошуканих інвесторів у будівництво житлових комплексів на території мікрорайону «Благодатний» у м. Ірпінь.

 

Метою зборів стане доведення до відома міського голови м. Ірпінь, органів державної влади та місцевого самоврядування, Національної поліції та прокуратури, засобів масової інформації проблеми недобудови семи будинків забудовниками Maxim Kirakovskiy та Зібарєвим А.О.

Фізичні особи-забудовники Кіраковський М.В. та Зібарєв А.О. виявилися неспроможними продовжувати будівництво ряду житлових будинків мікрорайону «Благодатний» (ЖК «Алфавіт», ЖК «Княжий Двір», ЖК «Панорамний», ЖК «Панорамний 2», ЖК «Фреш Сіті», ЖК «Шервуд Парк», ЖК «Южний»), які будуються з залученням коштів фізичних осіб-інвесторів. Інвестори заявляють про порушення фізичними особами-забудовниками зобов’язань за договорами, оскільки частина будинків вже не була здана в експлуатацію відповідно до встановлених термінів, а по інших будинках обсяг виконаних робіт занизький для введення в експлуатацію до визначеної дати.

Інвестори також висловлюють занепокоєність загрозою, що виникла для іміджу Ірпеня як міста, що відоме якісним житловим будівництвом та відповідальними забудовниками, і переконані в тому, що Ірпінська міська рада та міський голова відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зможуть захистити гарантовані державою права та інтереси інвесторів, а, відтак, і репутацію міста.


Доєднатися до події можна у мережі Фейсбук за посиланням або зателефонувавши за номерами, які вказані нижче.

Контактні особи: Наталія – (067) 786-36-75, Інна – (097) 800-00-22
http://www.irpen-investor.com.ua/
Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Прочитано 2689 раз

You must also like

    • 12 октября, 10
    • 19 сентября, 09
    • 10 июля, 07
    • 08 июля, 07
    • 29 сентября, 09