Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 16 марта 2018 16:38

Потрібна невідкладна допомога, для реставраціїї будинку у Ворзелі педагогу з вокалу Стефанишин Т.В

Автор Юлия Полянская

Понад 7 років наші юні мешканці Ворзеля мають змогу професійно займатися співом в ЦК «Уваровський дім» в Дитячо-юнацькому ансамблі «Квіти Ворзеля» під керівництвом Тетяни Володимирівни Стефанишин. Особисто знаючи Т. В., я почала вчитися культурному співу і виконанню вокальної музики, зокрема, класичних творів та українських народних пісень. Тетяна Володимирівна вчить відчувати і розуміти музику, і сприяє шукати індивідуальний підхід в розкритті вокальних даних співака.

А спостерігаючи, як вокально-музично зростають учасники ансамблю «Квіти Ворзеля», мене приємно вразило, що діти вже на початку свого навчання (7-8 років) мають можливість відкрити в собі дар від Бога – співати. На жаль, у мене такого шансу в дитинстві не було, на відміну від наших маленьких ворзельчан, які мають змогу розвивати свої таланти і себе соціалізувати.

Але на жаль 25 лютого сталася трагедія у сім’ї Стефанишин Т.В. яка разом зі своєю родиною втратила свій дім. Пожежа сталася 25 лютого вночі, через загоряння в димоході, полум’я з якого перекинулось на дах . Зі слів Тетяни Володимирівни: «Дім тушили декілька пожежних машин, протягом 2 годин тривала боротьба по врятуванню житла. Дах повністю згорів, дім залитий 30 т води, а в кожній кімнаті були пробиті дірки, через які видно небо. Дім потребує капітального ремонту та термінової процедури його протопити, адже через це е великий ризик появи грибка. На сьогоднішній день я разом з чоловіком дуже хотіла б повернутися у наш дім, адже він став для нас дуже дорогим саме через те, що прив’язалась до селища душею, яку вкладаю, зокрема, в роботу з дітьми у Ворзелі. Будинок потребує реставрації і вірю, що це можливо здійснити спільними зусиллями. В першу чергу потрібно перекрити дах,відновити енергопостачання, щоб мати змогу просушити стіни і майно в будинку, яке вціліло. Сподіваюся на подальші творчі досягнення з моїми вихованцями в нашому селищі».

Додаю рахунки, на які можна відправляти грошову допомогу на ім'я Тетяни Стефанишин:

  • Ощадбанк 4790 7000 0075 9291
  • Код банку (МФО) 300465
  • ЄДРПОУ 00032129
  • Райффайзенбанк Аваль 4119 9700 9015 6146
  • Код банку (МФО) 300335
  • ЄДРПОУ 14305909

Дополнительная информация

Прочитано 1683 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины