Menu

Сучасний погляд на Т. Шевченка. Огляд свята в Ірпені

  • Автор 
Сучасний погляд на Т. Шевченка. Огляд свята в Ірпені

Сьогодні вся Україна, кожне містечко та селище святкують день народження Т. Шевченка. Митець давно вже став символом української нації, а нині і натхненником, що своїм словом навіки возвеличив нашу країну та народ. Кожна епоха по-новому висвітлює творчість та особистість поета і художника.


Не винятком став і Ірпінь. Сьогодні відбулось святкування 204 років від дня народження митця. Біля пам`ятника по вул. Шевченка відбулось дійство під назвою «Шевченко єднає покоління». Хоча на свято зібралося не дуже багато людей, проте були присутні глядачі різного віку – від немовлят до пенсіонерів. Для популяризації творчості поета нині застосовується багато методів. Так, на святі роздавали повітряні кульки національних кольорів із зображенням Шевченка. Відбулося нагородження переможців акції «Селфі з Тарасом», що проводилася напередодні у соцмережах, примірниками «Кобзаря». Як зазначила начальник відділу культури, національностей та релігій Євгенія Антонюк, учасників було небагато, тому усіх заохотили подарунками.

Лунало Шевченкове слово, і не лише українською, а і у перекладі іноземними мовами, лунала українська пісня, лунала і музика нашого сучасника Мирослава Скорика. Учасники студії «Ромео і Джульєта» (керівник І. Карпенко) представили театралізовану виставу «Спогади Кобзаря». Звучали пісні у виконанні народного хору «Пам’ять». Музичний реп-гурт «Апокриф» зачарував присутніх сучасною інтерпретацією шевченкових текстів.
Захід закінчився, а слова великого Кобзаря і нині звучать у душі…

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины